Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
427252
11514
144
Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben
427255
11515
144
Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp., 1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
427250
11516
144
J. L. Perelman: Végtelen csillagvilág, Bp., Dante cca 1940. Megviselt félvászon kötésben
427263
11517
144
KIss József összes költeményei, Bp., 1908 Singer és Wolfner, dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben
423222
11518
144
Bezerédy Amália: Flóri könyve sok szép képekkel földrajzokkal és muzsika melléklettel, az 1840-es kiadás reprint változata. Félválaszon kötés, gerincén toll-írás, borítón kis sérülés
428605
11519
144
Tamási Áron: Ábel az országban, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
398507
11520
144
1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
398501
11521
144
1930 A magyarság évkönyve az 1930-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel, kiadói papírkötésben, jó állapotban 398506
11522
144
1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
421734
11523
144
Edmondo de Amicis: Szív - könyv az ifjúság számára, Nova Kiadó, Bp., fordította Gáspár Miklós, Pályi Jenő rajzaival, félvászon kötésben, viseltes állapotban
422504
11524
144
Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
422518
11525
144
Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza, Bp., 1900 Franklin vászon gerincű papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF