Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben
11514.

Rufpreis:
800 HUF

Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp.,  1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
11515.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. L. Perelman: Végtelen csillagvilág, Bp., Dante cca 1940. Megviselt félvászon kötésben
11516.

Rufpreis:
800 HUF

KIss József összes költeményei, Bp., 1908 Singer és Wolfner, dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben
11517.

Rufpreis:
800 HUF

Bezerédy Amália: Flóri könyve sok szép képekkel földrajzokkal és muzsika melléklettel, az 1840-es kiadás reprint változata. Félválaszon kötés, gerincén toll-írás, borítón kis sérülés
11518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Ábel az országban, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
11519.

Rufpreis:
1 200 HUF

1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11520.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 A magyarság évkönyve az 1930-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel,  kiadói papírkötésben, jó állapotban
11521.

Rufpreis:
1 000 HUF

1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11522.

Rufpreis:
800 HUF

Edmondo de Amicis: Szív - könyv az ifjúság számára, Nova Kiadó, Bp., fordította Gáspár Miklós, Pályi Jenő rajzaival, félvászon kötésben, viseltes állapotban
11523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
11524.

Rufpreis:
800 HUF

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza, Bp., 1900 Franklin vászon gerincű papírkötésben
11525.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF