Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

11442.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Gazdag képanyaggal Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. (Gerinc hiányzik)
11443.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gróf Széchenyi István munkái, Korszerű kivonatokban. I-III. kötet. (teljes) Második kiadás. Pest, 1871. Heckenast Gusztáv. Egységes, vaknyomásos, aranyozott egészvászon kötésben "A N. Enyedi Bethlen főiskola" felirattal (2 kötet gerince javításra szorul)
11444.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gyóni Géza: Rabságban Utolsó versek (1915-1917). /Előszó: Tscheik Ernő./. Első kiadás! Bp., Athenaeum 1919
11445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váradi Antal: Láthatatlan írás, Magyar írók kiadó. dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen kis sérülés)
11447.

Rufpreis:
800 HUF

1937 Nauwelaerts: Harc a petróleumért, Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Borosnyai Károly, 44 képpel és egy térképpel, egészvászon kötésben, jó állapotban
11448.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Jenő munkái sorozat 8 kötet a 10-ből (hiány 2., 10.) Bp. 1926-1927 Athenaeum. Egységes, kiadói egészvászon kötésben
11449.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatalmas könyv hagyaték. Közel 100 db jórészt háború előtti könyv, közük jobb kiadásokkal. Vegyes témák. Jelképes ár!
11450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy könyv tétel háború előtti és utáni könyvekkel, benne jobb darabok kb 20 db
11451.

Rufpreis:
1 000 HUF

11452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy ládányi könyv: Életrajzok, önéletrajzok
11453.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF