Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Gazdag képanyaggal Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. (Gerinc hiányzik)
Gróf Széchenyi István munkái, Korszerű kivonatokban. I-III. kötet. (teljes) Második kiadás. Pest, 1871. Heckenast Gusztáv. Egységes, vaknyomásos, aranyozott egészvászon kötésben "A N. Enyedi Bethlen főiskola" felirattal (2 kötet gerince javításra szorul)
Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
1937 Nauwelaerts: Harc a petróleumért, Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Borosnyai Károly, 44 képpel és egy térképpel, egészvászon kötésben, jó állapotban