Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

Atommag lexikon, Bp., 1967 Akadémiai kiadó
11466.

Rufpreis:
800 HUF

1900-1920 Pesti Hírlap, Est, Az Újság... kiadásában megjelent 11 könyv vegyes minőségben
11467.

Rufpreis:
3 000 HUF

7 db klf szocialista könyv: Kádár János-Béke, függetlenség, honvédelem; Párttagnak jelentkezők elméleti, politikai alapismeretei; Komócsin Zoltán-Nemzeti érdekek, internacionalista célok; stb.
11468.

Rufpreis:
800 HUF

11469.

Rufpreis:
8 000 HUF

Collection Hartleben 21 db német nyelvű regény egységes aranyozott festett egészvászon kötésben jó állapotban / Collection Hartleben 21 German novels in nice series, linen binding
11470.

Rufpreis:
2 000 HUF

11471.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tolnai Világlexikona 1,2,3,4. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel  (Az első kötet gerince sérült a többi szép állapotban)
11472.

Rufpreis:
3 000 HUF

11473.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1913-1914 Tanulók lapja 2x fél évfolyam díszkötésben, Franklin Társulat, festett egészvászon kötés
11474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Minerva Nagy Képes Enciklopédia I.-III. kötetek (teljes) Bp., 1973, Minerva, Kiadói vászonkötésben , védőborítóban
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF

A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben
11476.

Rufpreis:
12 000 HUF

Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes! 24 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (két kötet gerince hiányzik, néhol laza kötések)
11477.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF