7 db klf szocialista könyv: Kádár János-Béke, függetlenség, honvédelem; Párttagnak jelentkezők elméleti, politikai alapismeretei; Komócsin Zoltán-Nemzeti érdekek, internacionalista célok; stb.
Collection Hartleben 21 db német nyelvű regény egységes aranyozott festett egészvászon kötésben jó állapotban / Collection Hartleben 21 German novels in nice series, linen binding
Lósy-Schmidt Ede - Barát Béla (szerk.): Technikai lexikon. I.-II. köt Bp. 1928. Győző Andor, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (egy gerincen és 2 lapon apró hibák, de összeségében jó állapotban)
Tolnai Világlexikona 1,2,3,4. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel (Az első kötet gerince sérült a többi szép állapotban)
A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben