Jackot és Collier: Marconi az éter varázslója, a magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítve. Singer és Wolfner é.n., Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
Holtsche: ...Generalia principia instituti pensionalis pro officialibus, eorundemque viduabus, & orphanis prolibus in regno Hungariae erigendi. - Grunsätze des Pensions-Instituts für sämmtl. Beamte, ihre Wittwen, u. Warsen, in dem Königr. Ungarn. Buda, 1796. Egyetemi nyomda 39p.
Gvadányi József: Aprekaszión. Mellik mek sinálik fersben mikor mek tartatik Szent Francz Xavér Neve nat Pátron Hasonmás kiadás Bp., 1921 Aba Könyvkiadó. Megjelent 229 példányban, ez a 147-es.
Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!
Fouqué, de la Motte: Undine. Rege. ford.: Ábrányi Emil és ifj. Ábrányi Kornél. Hoeppner Gyula kilencz szinrajzával, Bp., 1885 9 nagyméretű litho képpel Kiadói, dúsan aranyozott egészvászon-díszkötésben, körül aranymetszéssel, a kötéstáblán festett címképpel. (a kötés javításra szorul. belső hátsó borító hiányzik)