Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

Jackot és Collier: Marconi az éter varázslója, a magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítve. Singer és Wolfner é.n., Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11454.

Rufpreis:
1 200 HUF

Holtsche: ...Generalia principia instituti pensionalis  pro officialibus, eorundemque viduabus, & orphanis prolibus in regno Hungariae erigendi. - Grunsätze des Pensions-Instituts für sämmtl. Beamte, ihre Wittwen, u. Warsen, in dem Königr. Ungarn. Buda, 1796. Egyetemi nyomda 39p.
11455.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babits Mihály Jónás könyve. Illetménykötet az Orsz. Könyvbarát Kör tagjainak - kereskedelmi forgalomba nem került. Bp., 1989 Franklin
11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komáromi János: Vidróczki s még néhány ágrúlszakadt Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
11457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ujházy György: Szent István léptei nyomán, Bp. székesfőváros kiadása 1941 sok képpel 48p.
11458.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gvadányi József: Aprekaszión. Mellik mek sinálik fersben mikor mek tartatik Szent Francz Xavér Neve nat Pátron Hasonmás kiadás Bp., 1921 Aba Könyvkiadó. Megjelent 229 példányban, ez a 147-es.
11459.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gróf Zrínyi Miklós: Adriai tengereknek syrenaia című 1651-ben kiadott könyvének reprintje, dombornyomott műbőr kötésben
11460.

Rufpreis:
3 000 HUF

11461.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fouqué, de la Motte: Undine. Rege. ford.: Ábrányi Emil és ifj. Ábrányi Kornél. Hoeppner Gyula kilencz szinrajzával, Bp., 1885 9 nagyméretű litho képpel Kiadói, dúsan aranyozott egészvászon-díszkötésben, körül aranymetszéssel, a kötéstáblán festett címképpel. (a kötés javításra szorul. belső hátsó borító hiányzik)
11462.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1935 Nyírő József: Az én népem, Révai Kiadó, kiadói halinakötésben
11463.

Rufpreis:
2 000 HUF

Concha Győző: Brassai Sámuel emlékezete, Bp, 1904, Franklin társulat 50p.
11464.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nizsalovszky Endre: Hiteljogi és kereskedelmi jogi szabályok, Bp., 1942 Grill. Aranyozott egészvészon kötésben (kissé foltos)
11465.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF