Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
384339
10072
134
Rippl Rónai József (1861-1927): cinkográfia-papír, jelzett, keretben, 21x30 cm 376775
10073
134
... Rudolf jelzéssel: Dunamenti táj, rézkarc papír, jelzett, paszpartuban 50x40 cm
378433
10074
134
Sz.Gy jelzéssel: Rézkarc-papír, 21x30 cm
362643
10075
134
Szilárd Klára (1921-): Női akt, tus-papír, jelzett 37x55 cm
378404
10076
134
23000
Szőnyi István (1894-1960): Önarckép 1921, rézkarc-papír, jelzett, keretben 23x37 cm
384167
10077
134
Tarjáni Simkovics Jenő (1885-1950): Kis tájkép, rézkarc-papír, jelzett, 50/17 30x21cm 384346
10078
134
Tichy Gyula (1879-1920): Haldokló tavasz, linómetszet-papír, paszpartuban 17x27 cm 376793
10079
134
Topor András (1944-1997): Képes beszámoló a ház kiadásáról, linómetszet-papír, jelzett, személyes üzenettel, keretben 38x52 cm
370598
10080
134
30000
Toroczkay Oszvald (1884-1951): Hátsóudvari enteriőr, olaj-vászon, jelzett, kis sérülések, keret nélkül 60x70 cm
376861
10081
134
cca 1940 Ernő Tóth jelzéssel: olaj-funér, jelzett, keretben 37x48 cm 384145
10082
134
25000
Turmayer Sándor (1897-1953): Mediterrán táj, olaj-furnér, jelzett 35x25 cm
376907
10083
134
Váradi jelzéssel: Csendélet, tempera-papír, 50x75 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF