Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

Rippl Rónai József (1861-1927): cinkográfia-papír, jelzett, keretben, 21x30 cm
10072.

Rufpreis:
5 000 HUF

... Rudolf jelzéssel: Dunamenti táj, rézkarc papír, jelzett, paszpartuban 50x40 cm
10073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sz.Gy jelzéssel: Rézkarc-papír, 21x30 cm
10074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Női akt, tus-papír, jelzett 37x55 cm
10075.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Önarckép 1921, rézkarc-papír, jelzett, keretben 23x37 cm
10076.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Tarjáni Simkovics Jenő (1885-1950): Kis tájkép, rézkarc-papír, jelzett, 50/17 30x21cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tichy Gyula (1879-1920): Haldokló tavasz, linómetszet-papír, paszpartuban 17x27 cm
10078.

Rufpreis:
4 000 HUF

Topor András (1944-1997): Képes beszámoló a ház kiadásáról, linómetszet-papír, jelzett, személyes üzenettel, keretben 38x52 cm
10079.

Rufpreis:
5 000 HUF

Toroczkay Oszvald (1884-1951): Hátsóudvari enteriőr, olaj-vászon, jelzett, kis sérülések, keret nélkül 60x70 cm
10080.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1940 Ernő Tóth jelzéssel: olaj-funér, jelzett, keretben 37x48 cm
10081.

Rufpreis:
6 000 HUF

Turmayer Sándor (1897-1953): Mediterrán táj, olaj-furnér, jelzett 35x25 cm
10082.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Váradi jelzéssel: Csendélet, tempera-papír, 50x75 cm
10083.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF