Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

Karancsi Sándor (1932-2003): 6 db szignált ex libris, rézkarc, linómetszet-papír, mind jelzett
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 16x21 cm
10049.

Rufpreis:
1 000 HUF

Király 91` jelzéssel: Robot bár. Pasztell, papír 29x21 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáty Wanyerka Gyula (1894-1958): Zsákmányállat, rézkarc-papír, jelzett, 32x21 cm
10051.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Konok Tamás (1930): Kompozíció, kőnyomat-papír, jelzett, 54/100, keretben 56x75 cm
10052.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

Konstantin László (1930-): Nógrádi partizánok, szignált rézkarc 30x38cm
10053.

Rufpreis:
800 HUF

1928 Kubinyi István: Tópart, pasztell-papír, jelzett, keretben 40x55 cm
10054.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1925 Kron Béla (1884-): Venezia Rialto, rézkarc-papír, jelzett 31x28 cm
10055.

Rufpreis:
10 000 HUF

1889 Lohr Ferenc - Férfi akt grafika, jelzett, 390x605 mm
10056.

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX. sz. Lucas Cranach: Nőalak, fametszet-papír, 19x26 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

10058.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1934 Svájc Matterhorn 2 db fotó bekeretezve / Matterhorn 2 photos in frame 30x37 cm
10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF