Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
370751
10048
134
Karancsi Sándor (1932-2003): 6 db szignált ex libris, rézkarc, linómetszet-papír, mind jelzett 347443
10049
134
Ansichtskarten
Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 16x21 cm
298012
10050
134
Király 91` jelzéssel: Robot bár. Pasztell, papír 29x21 cm
384327
10051
134
32000
Komjáty Wanyerka Gyula (1894-1958): Zsákmányállat, rézkarc-papír, jelzett, 32x21 cm
376721
10052
134
35000
Konok Tamás (1930): Kompozíció, kőnyomat-papír, jelzett, 54/100, keretben 56x75 cm
289227
10053
134
Konstantin László (1930-): Nógrádi partizánok, szignált rézkarc 30x38cm
386201
10054
134
1928 Kubinyi István: Tópart, pasztell-papír, jelzett, keretben 40x55 cm
384203
10055
134
1925 Kron Béla (1884-): Venezia Rialto, rézkarc-papír, jelzett 31x28 cm
386090
10056
134
1889 Lohr Ferenc - Férfi akt grafika, jelzett, 390x605 mm
384205
10057
134
XIX. sz. Lucas Cranach: Nőalak, fametszet-papír, 19x26 cm
383309
10058
134
36000
316048
10059
134
1934 Svájc Matterhorn 2 db fotó bekeretezve / Matterhorn 2 photos in frame 30x37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF