Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

A. Carse: Jan van Goyen: Marina, acélmetszet 26x19 cm
10000.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db színes linómetszet, Ábrahám Rafael (1929): Vadaspark; Korsók az asztalon: 2 db  jelzett, (sorszámozott) 44x60 cm
10001.

Rufpreis:
3 000 HUF

Albrecht Dürer: Mária a kisdeddel a Mária élete sorozatból fametszet-papír 25x20 cm
10002.

Rufpreis:
3 000 HUF

AK. jelzéssel: Hajó, kivágás, / hand-cut   21x29 cm
10003.

Rufpreis:
800 HUF

Albrecht Dürer Madonna rézkarc - A Berlini Állami Nyomda reprodukciója 18x25 cm
10004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arató István (1922): Tájkép, olaj-farost, keretben, jelzett, keretben 43x48 cm
10005.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10006.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Barczi Pál (1933–2003): Gyárállamosítás, rézkarc-papír, jelzett, keretben 32x43 cm
10007.

Rufpreis:
800 HUF

Barczi Pál (1933-2003): Gyárállamosítás, rézkarc-papír, jelzett, keretben 32x43 cm
10008.

Rufpreis:
800 HUF

Berki Viola (1932) Útikaland rézkarc-papír, jelzett 45/100 40x50 cm
10009.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1926 Borbás István (1894-1977), a pécsi Zsolnay gyár tervezőjének terracotta szobra - Egy kisfiú korsóval / Terracotta statue 41 cm
10010.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bordás Ferenc (1911-1982): Dombok, vegyes technika-papír, jelzett, 55x42 cm + Virágcsendélet linómetszet-papír, jelzett, zsűrizett, 45x60 cm
10011.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF