Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

Bortnyik Sándor (1893-1931): Monotípia, keretben 24x29 cm
10012.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bosznay István (1868-1944): Budapest, rézkarc-papír, jelzett, keretben 42x55 cm
10013.

Rufpreis:
3 000 HUF

13 db F.A. Brockhaus (1772-1823) "Architektur" lithográfia 210x300 mm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Búzás András (1943-): Cím nélkül, vegyes technika-papír, jelzett, keretben 43x23 cm
10015.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Cs. Németh Miklós (1943-): Arcok Pasztell-papír 42x60 cm
10016.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1943-): Arc, akvarell-papír, jelzett 24x32 cm
10017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1943-): Akt, pasztell-papír, jelzett 42x60 cm
10018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csabai Ékes Lajos (1896 - 1944): Hölgyek padon 1932 fametszet-papír, jeleezve dúcon  12x15 cm
10019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csánky Dénes (1885-1972) : Főtér, pasztell-papír jelzett 40x50 cm
10020.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csík István (1930): Térstruktúrák, EA 17/7 művész általi levonat 80x60 cm
10021.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1945) - Mi atyánk sorozat 2 db fametszet, jelezve dúcon 28x40 cm
10022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Derkovits Gyula: 1514. 12 fametszet-reprodukció Bálint György előszavával. Teljes mappa 47x47 cm
10023.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF