Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
376794
10012
134
Bortnyik Sándor (1893-1931): Monotípia, keretben 24x29 cm 376655
10013
134
Bosznay István (1868-1944): Budapest, rézkarc-papír, jelzett, keretben 42x55 cm 385975
10014
134
13 db F.A. Brockhaus (1772-1823) "Architektur" lithográfia 210x300 mm
362645
10015
134
4200
Búzás András (1943-): Cím nélkül, vegyes technika-papír, jelzett, keretben 43x23 cm
362639
10016
134
Cs. Németh Miklós (1943-): Arcok Pasztell-papír 42x60 cm
376791
10017
134
Cs. Németh Miklós (1943-): Arc, akvarell-papír, jelzett 24x32 cm
376788
10018
134
Cs. Németh Miklós (1943-): Akt, pasztell-papír, jelzett 42x60 cm
384322
10019
134
Csabai Ékes Lajos (1896 - 1944): Hölgyek padon 1932 fametszet-papír, jeleezve dúcon 12x15 cm 370905
10020
134
Csánky Dénes (1885-1972) : Főtér, pasztell-papír jelzett 40x50 cm
376795
10021
134
Csík István (1930): Térstruktúrák, EA 17/7 művész általi levonat 80x60 cm
384199
10022
134
Dallos Hanna (1907-1945) - Mi atyánk sorozat 2 db fametszet, jelezve dúcon 28x40 cm 385175
10023
134
Derkovits Gyula: 1514. 12 fametszet-reprodukció Bálint György előszavával. Teljes mappa 47x47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF