Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

I. Godefroy: Madame Barbier Walbonne portréja 1790-es évek akvatinta, rézkarc 31x19,5 cm
10036.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca Eduard Gurk (1801-1841) Cseh királyi és Osztrák hercegi vitézek, kőnyomat, szignált Mollo Tranquillo kiadása / Bohemian and Austrian heralds Lithography 40x50 cm
10037.

Rufpreis:
10 000 HUF

HD. jelzéssel: The two steppers, vegyes technika-papír 9x13 cm
10038.

Rufpreis:
800 HUF

Hajnal Gabriella (1928): Alternatívák II. kis szériás szitanyomat 3/10, jelzett 40x50 cm
10039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illés Árpád (1908-1980): Gyertyaláng linómetszet, szignált 40x28 cm
10040.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni horgász, rézkarc, jelzett, keretben 43x52cm
10041.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Joseph Kádár (1936): Hommage a Kassák 1987 Paris, jelzett, akril-vászon, falemezre kasírozva (egy apró folt) 45x60 cm
10042.

Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63

1913 Kacziány Ödön (1852-1933): Ülő női akt grafika, a művész ajánló sorával, jelzett, 45x38 cm
10043.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kádár Katalin (1951): Levendulás csendélet, 34/100 rézkarc-papír, jelzett, paszpartuban 43x60 cm
10044.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kalina? 1977 jelzéssel: Kikötő, olaj-vászon 67x52 cm
10045.

Rufpreis:
10 000 HUF

Karancsi Sándor (1932-2003): Erdélyi táj, linómetszet-papífr, jelzett 21x30 cm
10046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karancsi Sándor (1932-2003): Éva, linómetszet-papír, jelzett 11x13 cm
10047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF