Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
384886
10084
134
1890 Vastagh Géza (1866-1919): Récék, ceruza-papír, jelzett, keretben 14x20 cm 362636
10085
134
Vaszary János (1867-1939): Támaszkodó akt, kőnyomat-papír, jelzett, keretben 44x32 cm
376786
10086
134
Velekei József Lajos (1950): Lángos csillag járt felettünk, kőnyomat-papír, jelzett 138/200 65x50 cm
376787
10087
134
Velekei József Lajos (1950): Főnix, kőnyomat-papír, jelzett 138/200 65x50 cm
190590
10088
134
Vertel József (1922-1993): Grafikai kiállítás rézkarc, kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel, jelzett 15x21cm
271417
10089
134
Vincze Lajos (1914-2002) Furulyázás tus-papír, szignált, 23x17cm
271420
10090
134
Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
259212
10091
134
Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm
307431
10092
134
2500
1854 Vinzenz Katzler (1823-1882): Erzsébet királyné megérkezése Nusdorfba kőnyomat a Theaterzeitung melléklete / Sissy arriving to Nussdorf, Lithography 47x34 cm
344076
10093
134
Zombory Lajos (1867-1933): Lófejek tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm 344084
10094
134
1919 Zombory Lajos (1867-1933): Oroszlánok tanulmány, jelzett, ceruza-papír, 42x34 cm 344125
10095
134
1500
1899 Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt tanulmány, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF