Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

1890 Vastagh Géza (1866-1919): Récék, ceruza-papír, jelzett, keretben 14x20 cm
10084.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Vaszary János (1867-1939): Támaszkodó akt, kőnyomat-papír, jelzett, keretben 44x32 cm
10085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Velekei József Lajos (1950): Lángos csillag járt felettünk, kőnyomat-papír, jelzett 138/200 65x50 cm
10086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Velekei József Lajos (1950): Főnix, kőnyomat-papír, jelzett 138/200 65x50 cm
10087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vertel József (1922-1993): Grafikai kiállítás rézkarc, kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel, jelzett 15x21cm
10088.

Rufpreis:
800 HUF

Vincze Lajos (1914-2002) Furulyázás tus-papír, szignált, 23x17cm
10089.

Rufpreis:
800 HUF

Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
10090.

Rufpreis:
800 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm
10091.

Rufpreis:
800 HUF

1854 Vinzenz Katzler (1823-1882): Erzsébet királyné megérkezése Nusdorfba kőnyomat a Theaterzeitung melléklete / Sissy arriving to Nussdorf, Lithography 47x34 cm
10092.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Zombory Lajos (1867-1933): Lófejek tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm
10093.

Rufpreis:
1 000 HUF

1919 Zombory Lajos (1867-1933): Oroszlánok tanulmány, jelzett, ceruza-papír, 42x34 cm
10094.

Rufpreis:
2 000 HUF

1899 Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt tanulmány, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm
10095.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF