Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
256549
10096
134
Jelzés nélkül: Fiatal fiú portré; ceruza-papír 20x28 cm
352440
10097
134
30000
XVII. sz. ismeretlen festő: Krisztus és az őrök, olaj-farost, keretben 22x17 cm
352441
10098
134
30000
XVII. sz. ismeretlen festő: Krisztus megkorbácsolása, olaj-farost, keretben 22x17 cm
376908
10099
134
2500
Jelzés nélkül: Portré, szén-papír, 45x65 cm 333955
10100
134
cca 1900 jelzés nélkül: Falu folyóval, akvarell-papír, keretben 49x38 cm 333952
10101
134
cca 1900 jelzés nélkül: Falu híddal, akvarell-papír, keretben 49x38 cm 367924
10102
134
Azonosítatlan jelzéssel: Falusi életkép, olaj-farost, díszes keretben 90x70 cm
376654
10103
134
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton részkarc-papír, 5/100, keretben 55x43 cm 376656
10104
134
2500
Jelzés nélkül: Budapest, Szabadság híd kőnyomat-papír, keretben 55x42 cm
376014
10105
134
XX. sz. eleje. Pihenő balerina, olaj-vászon, faragott fa keretben 57x80 cm (két kis lyuk) 376903
10106
134
1500
Ismeretlen jelzéssel: Portré olaj-farost, keretben 40x50 cm 352443
10107
134
14000
XX. sz. jelzés nélkül, olaj-farost, keretben 37x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF