Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 109

Jelzés nélkül: Fiatal fiú portré; ceruza-papír 20x28 cm
10096.

Rufpreis:
800 HUF

XVII. sz. ismeretlen festő: Krisztus és az őrök, olaj-farost, keretben 22x17 cm
10097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

XVII. sz. ismeretlen festő: Krisztus megkorbácsolása, olaj-farost, keretben 22x17 cm
10098.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Portré, szén-papír, 45x65 cm
10099.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

cca 1900 jelzés nélkül: Falu folyóval,  akvarell-papír, keretben 49x38 cm
10100.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 jelzés nélkül: Falu híddal,  akvarell-papír, keretben 49x38 cm
10101.

Rufpreis:
800 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Falusi életkép, olaj-farost, díszes keretben 90x70 cm
10102.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton részkarc-papír, 5/100, keretben 55x43 cm
10103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Budapest, Szabadság híd kőnyomat-papír, keretben 55x42 cm
10104.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

XX. sz. eleje. Pihenő balerina, olaj-vászon, faragott fa keretben 57x80 cm (két kis lyuk)
10105.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Portré olaj-farost, keretben 40x50 cm
10106.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

XX. sz. jelzés nélkül, olaj-farost, keretben 37x29 cm
10107.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF