Robert Freke Gould:The History of Freemasonry I-III. London, 1885-87. Thomas C. Jack. [6], 504; [4], 502; [4], 502p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, borútokon kopásokkal, a 3. köteten foltokkal, néhány foltos lappal / In half leather binding, with some wear and stome rust on the pages
Mandello Károly: A szabadkőművesség és a társadalomtudomány. Kioktató előadások gyűjteménye. I. köt. Német nyelven tartotta ~. Ford.: Schlatter Alfréd. Bp., 1902, Pesti Könyvnyomda Rt., XIX+178 p. [Unicus!] Kiadói papírkötés, sérült borítóval, sérült, nagyrészt hiányos gerinccel.
Barcsay Adorján: A szabadkőművesség bűnei. - Palatinus József: Egy vidéki páholy titka. - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt működött páholyok tagjainak névsora. Előszóval ellátta: Wolff Károly. I. rész. [I. köt.] Bp., 1921, Egyesült Keresztény Nemzeti Liga (Kertész József-ny.), VIII+248 p.+ 2 (kétoldalas) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, javított borítóval, a címlapon ceruzás névbejegyzéssel (Salzmann).
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től