60 000 Ft
Robert Freke Gould:The History of Freemasonry I-III. London, 1885-87. Thomas C. Jack. [6], 504; [4], 502; [4], 502p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, borútokon kopásokkal, a 3. köteten foltokkal, néhány foltos lappal / In half leather binding, with some wear and stome rust on the pages