10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Barcsay Adorján: A szabadkőművesség bűnei. - Palatinus József: Egy vidéki páholy titka. - A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt működött páholyok tagjainak névsora. Előszóval ellátta: Wolff Károly. I. rész. [I. köt.] Bp., 1921, Egyesült Keresztény Nemzeti Liga (Kertész József-ny.), VIII+248 p.+ 2 (kétoldalas) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, javított borítóval, a címlapon ceruzás névbejegyzéssel (Salzmann).