Porcelán

Tételek száma: 38

Zsolnay szecessziós plakett pár - Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Formába öntött porcelánfajansz. Felületén reliefszerűen kiemelkedő idős házaspár és fiatal szerelmesek portréja eozin / labrador színű mázzal festve, alatta felirat: Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Felső sarkán Telcs Ede művészjelével. Egyik hátoldalán: 6145 (formaszám). Jelzés nélkül. Zsolnay, Pécs, 1900 körül. Korabeli szecessziós fakeretben. m: 24x20 cm. Hibátlan, szép gyűjtői darab! Az idős házaspár hátoldalán, a függesztésnél 2db apró csorba.
11047.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
14
11048.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
21
11049.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs, 1920 körül. Korának megfelelő állapotban. m: 27,5 cm
11050.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
11051.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
11052.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Zsolnay: A tenyeréből ivó fiú. Eozin mázas porcelánfajansz, 1920 körül, hibátlan, m: 14 cm
11053.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Zsolnay: Libás lány. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 27 cm
11054.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
17
Zsolnay: Váza. Labrador mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 10 cm
11055.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
40
Zsolnay: Jegesmedvék. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan. m:12 cm, h:20 cm
11056.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Zsolnay népies ihletésű, korsó. Felületén plasztikus díszítmények. Jelzett: kobaltkékkel festett családi jegy és masszába nyomott: Z. W. Zsolnay Pécs. Zsolnay, Pécs 1880 körül. Fülénél gyári tűzrepedések, szájpereménél, belülről mázhiba. m: 33 cm
11057.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
47
Zsolnay 1887-1889 historizáló, áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Formaszám 2241. d: 22 cm
11058.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft