Porcelán

Tételek száma: 38

AATOTH Franyó Tóth István Ferenc (1954- ) Falikép - Fácán. Színesen festett porcelán. Jelezve: Franyó szignóval. Herend, 1970-es évek vége. Hibátlan. 24x15 cm
11071.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Hollóházi Porcelángyár , készült Ősz Szabó Antónia tervei alapján: Piroska és a farkas. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11072.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
28
Ćmielów macska. Tervezte Mieczysław Naruszewicz (1923-2006), 1956. kézzel festett porcelán.  Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie porcelán. m: 16,5 cm, alján gyári jelzés: | ĆMIELÓW | MADE | IN POLAND és: c-407-1026. Minimális kopásokkal.
11073.

Ćmielów macska. Tervezte Mieczysław Naruszewicz (1923-2006), 1956. kézzel festett porcelán. Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie porcelán. m: 16,5 cm, alján gyári jelzés: "| ĆMIELÓW | MADE | IN POLAND" és: ' c-407-1026. Minimális kopásokkal.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
20
Cmielow lengyel retró váza, kézzel festett porcelán, jelzett, aranyozott Ciech felirattal, kopott, m: 24 cm
11074.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
28
Ćmielów retró ívelt váza nyílással, kézzel festett porcelán, 1960-as évek. Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie porcelán. m: 28,7 cm, alján gyári jelzés: | ĆMIELÓW | MADE | IN POLAND és: C-219-737 | 3. Minimális kopásokkal.
11075.

Ćmielów retró ívelt váza nyílással, kézzel festett porcelán, 1960-as évek. Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie porcelán. m: 28,7 cm, alján gyári jelzés: "| ĆMIELÓW | MADE | IN POLAND" és: 'C-219-737 | 3'. Minimális kopásokkal.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19
Pruszków retró váza, kézzel festett porcelán, jelzett: Pruszków Made in Poland. Kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel. m: 31 cm
11076.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül. m: 24,3 cm
11077.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11078.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Sarreguemines Flore, francia tányérok, 4 db lapos, 2 db leveses tányér, jelzett, 1890-1900 körül, d: 24 cm. Minimális mázhibákkal.
11079.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Sevres francia női figura, kézzel festett porcelán, virágokon apró lepattanások, jelzett, m: 37 cm
11080.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Antik Satsuma, japán váza, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11081.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Meissen Weiß: Retró váza. Fehér mázas porcelán. Jelzett: mázalatti kék kard, masszába nyomott: kard és Weiß. Magasság: 32,5 cm. Minimális mázhibákkal.
11082.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft