Porcelán

Tételek száma: 38

Zsolnay eozin, porcelánfajansz: Róka 1930-45 között. Őry Ferenc terve. Jelzett: Hárompajzsos Zsolnay márkajelzés, hibátlan, 11 x 6 x 14 cm
11059.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, festő: Vaucsa Vali, hibátlan, m:42cm
11060.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
16
Zsolnay rókás hamutartó, kézzel festett porcelán, (tervezte: Sinkó András 1936 körül (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, korának megfelelő állapotban, 14,5x12,5x13 cm (Reprodukálva: Prof. Mag. Gergely Hugó: Sinkó András életműve a Zsolnay gyárban (2021) című könyvében.)
11061.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm
11062.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay art deco festésű váza. Kézzel festett, jelzett, Mällner M. 1937. Kevés kopással. 14 cm
11063.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
11064.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Óherendi díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, d: 17 cm
11065.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Lladró spanyol figura pár, Kentaúrok., kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 24,5 cm
11066.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
I. világháborús tányér, 4db, 1914-1915, Viribus Unitis, Nagy idők emléke Generalfeldmarschall von Hindenburg. Fajansz, korának megfelelő állapotban. d: 23 cm
11067.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Kísérleti darab. Porcelán fali dísz 4 darabos sorozat, matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm. Bélyegző: Hollóháza Szász stúdió jelzés.
11068.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Szász Endre (1926-2003): Olympia 1980 (limitált példány (30/14)) Magyar Cselgáncs Szönetség. Porcelán kép, aranyozott, szitázott, jelzett, apró karcok, szélein minimális lepattanások. 30x30cm
11069.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett dísz tál. Matricás, jelzett, sorszámozott. 7/20 Minimális kopással d: 31 cm
11070.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft