Nyomtatványok

Tételek száma: 51

cca 1900 Ganz és Társa által épített elektromos iparvasutak rövid leírása (pl. bányavasút Bleiberg, resicai bányavasút, millenniumi elektromos vasút, stb.), vászonkötés, kis kopásnyomokkal, 21p / Ganz electric industrial railways
12152.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1900 Sarajevo. Sarajevo, B. Bichwald &Co, német nyelvű, leporelló 16 fekete-fehér fotóval. Kiadói papírborítékban, jó állapotban
12153.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1900 Bártfa gyógyfürdő ismertető füzete, szecessziós illusztrációkkal, 10p
12154.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1900 Vergiss mein nicht - Kalender für 1900, Verlag Wezel & Neumann, litho falinaptár, 31×17,5 cm, 8p
12155.

1900 "Vergiss mein nicht" - Kalender für 1900, Verlag Wezel & Neumann, litho falinaptár, 31×17,5 cm, 8p

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1900-1910 Thék Endre Bútor, Zongora és Épületmunkák Gyára Rt. tájékoztatása a gyár részvénytársasággá alakulásáról, a vezetőségi tagok nyomtatott aláírásaival, Bp., Pátria-ny., hajtva, szélein néhány kisebb sérüléssel
12156.

cca 1900-1910 Thék Endre Bútor, Zongora és Épületmunkák Gyára Rt. tájékoztatása a gyár részvénytársasággá alakulásáról, a vezetőségi tagok nyomtatott aláírásaival, Bp., "Pátria"-ny., hajtva, szélein néhány kisebb sérüléssel

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13
1901 Szives Szerencse Kivánat, díszes csipkés litho üdvözlőkártya, kihajtható, rajta német nyelvű sorokkal, 11x8 cm
12157.

1901 "Szives Szerencse Kivánat", díszes csipkés litho üdvözlőkártya, kihajtható, rajta német nyelvű sorokkal, 11x8 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1902-1905 A Magyar Órások Szaklapja számai egybekötve (IV. évf. 18. sz., VI. évf. 1-18., 20-24. sz., VII. évf. 1-10., 12., 14. sz.). Szerk.: Nagy László, Palasovszky Ödön, Szerb Károly. Bp., Krausz S. és Társa. Számos fekete-fehér illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Korabeli, kissé sérült, kopott félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal.
12158.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1903 Zalavármegyei Hivatalos Lap. I. évf. 1-27. sz. Teljes I. évfolyam. Szerk.: Bődy Zoltán - Kauffmann Mátyás. Zalaegerszeg, 1903., Tahy Rozália, 18+314 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 1 szakadt, 1 sérült, 1 javított lappal, 3 lapon gyűrődésnyom,egy-két foltos lappal, és foltos lapélekkel, volt könyvtári példány.
12159.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1907 Bp., K.k. priv. Kaschau-Oderberger Eisenbahn Erweiterung des Aufnahmsgebäudes in der Station Bystritz, 33×61 cm
12160.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1907-1908 Erdély. Honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpát-Egyesület. XVI. és XVII. évf. Szerk.: Merza Gyula. [Egybekötve.] Kolozsvár,1907-1908., Erdélyi Kárpát-Egyesület,IV+188 p.+1 t.;IV+180 p.+1 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy lapon (XVI. évf. 15/16) lapszéli sérülésekkel.
12161.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1910 Ortler-Gebiet: Stiltfser Jochstrasse Trafoi - Sulden. Tiroli képes füzet 28 képpel / Booklet with 28 images. 24x15 cm
12162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
cca 1910-1920 Magyar Tűzoltóság c. lap prospektus, rajta az elismervény kitöltve, szakadt, hajtott, 27x17 cm
12163.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft