70 000 Ft
cca 1900 Ganz és Társa által épített elektromos iparvasutak rövid leírása (pl. bányavasút Bleiberg, resicai bányavasút, millenniumi elektromos vasút, stb.), vászonkötés, kis kopásnyomokkal, 21p / Ganz electric industrial railways