Nyomtatványok

Tételek száma: 51

1911 A Budapesti Kávésipartársulat alapszabályai. Buschmann P. 23 p.
12164.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, kiadói szakadt kartontokban. Kartontokkal együtt ritka. Összességében jó állapotban.
12165.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18
1919 Munkaügyi és népjóléti közlöny, I. évf. 1-5. sz. Bp., 1919. máj. 8.-jún. 5., kiadja a Munkaügyi és Népjóléti Népbiztosság (Athenaeum-ny.). A Magyar Tanácsköztársaság idejéből, benne a Forradalmi Kormányzótanács rendeleteivel. Helyenként kissé sérült, foltos.
12166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1925-1945 Trianonnal, irredentizmussal kapcsolatos anyag, benne a Pesti Hírlap és a Képes Vasárnap különszámai, kiadványai, összesen 13 db: Az ezeréves Magyarország - A Pesti Hírlap Karácsonyi Albuma; Képes Vasárnap - A hazatért Felvidék I-V.; Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései; Európa válaszúton: Háború vagy béke?; Mit követel Magyarország Csehszlovákiától?; Képes Vasárnap - Az ezeréves Felvidék; Emlékezzünk Nagymagyarországról I-III. Gazdag képanyaggal, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Változó állapotban, közte sérült borítók, egy kissé hiányos gerinccel, egy levált hátsó borítóval.
12167.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10
1928 A Magyar Úszó Egyesület nemzetközi bajnoki úszóversenyének képes programja
12168.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1929 Holzer Revue 1. évfolyam 1-2. sz. Október. Szerk.: Ujvári Sándor. Bp., Thalia-Kultúra Rt., benne érdekes írásokkal, gazdagon illusztrálva, közte Róna Emmy Róna (1904-1988) illusztrációival, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lapon kis folttal,72 p.
12169.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1929 A Füst. I. évf. 1. sz., és 3. sz. 1929. október, december. Bp., Thália-Kultúra-ny.,hajtásnyomokkal, 16, 24 p.
12170.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1930 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. kályha és tűzhely árjegyzéke, színes mintamelléklettel, 19p
12171.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1930 Budapest Székesfőváros Hirdetővállalata által kiadott díjszabást tartalmazó prospektus, Kolozsváry grafikája, gyűrődésekkel, kisebb foltokkal, 16p
12172.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
cca 1930 Dreher-Koncern ismertető füzete, benne a gyáregységek (sörfőzde, csokoládégyár, stb.) leírásával, fotókkal illusztrált
12173.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1930 Haas és Somogyi Acélablakok prospektusa. Bp., én., Hungária Nyomda Rt., szakadt, a sarkain kis gyűrődésekkel, 4 sztl. lev.  Haas és Somogyi Vasszerkezeti Gyár Rt. (Budapest, VI. Frangepán-utca 7-11.) prospektusa, benn rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Rajtuk Kozma Lajos (1884-1948, Rózsadombi-villa, Margit krt. 55., Magyar Divatcsarnok), Detre Pál és Major Máté (1904-1986), Preisich Gábor (1909-1998) és Vadász Mihály, Hültl Dezső (1870-1946), Lauber László (1902-1953) és Nyiri István (1902-1955), Fenyves István (1897-1957) és Fried Miksa (1895-1970), valamint Maróthy Kálmán (1876-1945) által tervezett épületek fekete-fehér fotóival. Rendkívül ritka prospektus!   cca 1930 Haas és Somogyi Acélablakok nélkül nincs korszerű építkezés. Bp., Hungária-ny., kétoldalas reklám prospektus, 1 sztl. lev.
12174.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16
1931-1932 A Hét nap c. képes folyóirat számai egybekötve (I. évf. 8., 12., 14., 15., 18-25., 28-32. sz., II. évf. 2., 3., 5-26. sz.). Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kissé kopott borítójú egészvászon-kötésben.
12175.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft