1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, kiadói szakadt kartontokban. Kartontokkal együtt ritka. Összességében jó állapotban.
1919 Munkaügyi és népjóléti közlöny, I. évf. 1-5. sz. Bp., 1919. máj. 8.-jún. 5., kiadja a Munkaügyi és Népjóléti Népbiztosság (Athenaeum-ny.). A Magyar Tanácsköztársaság idejéből, benne a Forradalmi Kormányzótanács rendeleteivel. Helyenként kissé sérült, foltos.
cca 1925-1945 Trianonnal, irredentizmussal kapcsolatos anyag, benne a Pesti Hírlap és a Képes Vasárnap különszámai, kiadványai, összesen 13 db: Az ezeréves Magyarország - A Pesti Hírlap Karácsonyi Albuma; Képes Vasárnap - A hazatért Felvidék I-V.; Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései; Európa válaszúton: Háború vagy béke?; Mit követel Magyarország Csehszlovákiától?; Képes Vasárnap - Az ezeréves Felvidék; Emlékezzünk Nagymagyarországról I-III. Gazdag képanyaggal, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Változó állapotban, közte sérült borítók, egy kissé hiányos gerinccel, egy levált hátsó borítóval.
1929 Holzer Revue 1. évfolyam 1-2. sz. Október. Szerk.: Ujvári Sándor. Bp., Thalia-Kultúra Rt., benne érdekes írásokkal, gazdagon illusztrálva, közte Róna Emmy Róna (1904-1988) illusztrációival, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lapon kis folttal,72 p.
cca 1930 Budapest Székesfőváros Hirdetővállalata által kiadott díjszabást tartalmazó prospektus, Kolozsváry grafikája, gyűrődésekkel, kisebb foltokkal, 16p
cca 1930 Haas és Somogyi Acélablakok prospektusa. Bp., én., Hungária Nyomda Rt., szakadt, a sarkain kis gyűrődésekkel, 4 sztl. lev.
Haas és Somogyi Vasszerkezeti Gyár Rt. (Budapest, VI. Frangepán-utca 7-11.) prospektusa, benn rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Rajtuk Kozma Lajos (1884-1948, Rózsadombi-villa, Margit krt. 55., Magyar Divatcsarnok), Detre Pál és Major Máté (1904-1986), Preisich Gábor (1909-1998) és Vadász Mihály, Hültl Dezső (1870-1946), Lauber László (1902-1953) és Nyiri István (1902-1955), Fenyves István (1897-1957) és Fried Miksa (1895-1970), valamint Maróthy Kálmán (1876-1945) által tervezett épületek fekete-fehér fotóival. Rendkívül ritka prospektus!
cca 1930 Haas és Somogyi Acélablakok nélkül nincs korszerű építkezés. Bp., Hungária-ny., kétoldalas reklám prospektus, 1 sztl. lev.
1931-1932 A Hét nap c. képes folyóirat számai egybekötve (I. évf. 8., 12., 14., 15., 18-25., 28-32. sz., II. évf. 2., 3., 5-26. sz.). Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kissé kopott borítójú egészvászon-kötésben.