Nyomtatványok

Tételek száma: 51

1841 Német nyelvű falinaptár Bánki Vajk Emil gyűjteményéből, nyomtatta: Johann Gyurian und Martin Bagóschen königl. priv. Buchdruckerei Wasserstadt
12140.

1841 Német nyelvű falinaptár Bánki Vajk Emil gyűjteményéből, nyomtatta: Johann Gyurian und Martin Bagó'schen königl. priv. Buchdruckerei Wasserstadt

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
1848 Bp., Gróf Batthyány Lajos miniszterelnök felhívása a hazafiakhoz, hogy siessenek az ország, vallás, család, stb. védelmére
12141.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1850 Az ausztriai birodalmat illető közönséges birodalmi törvény- és kormánylap. 1850-diki évfolyam. Magyar-német bilingvis. I-IV. kötet. Teljes évfolyam. Bécs, 1850., Cs. K. Udvari és Állami Nyomda. Korabeli félvászon-kötésekben, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítókon kopásnyomokkal.
12142.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1857 Pest, Trattner és Károlyi nemzeti kalendároima, benne vaspályának indulása és érkezése, első és hátsó borítólap levált
12143.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1858 Erdély Főkormányzója, Herczeg Liechtenstein Frigyes ő magassága, elfogadási ünnepélyének tiszteletére. Tordán. 1858. Kolozsvártt, a Rom. Kath. Lyceum betűivel, foltos, hajtott, 2 sztl. lev.
12144.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1870 Pozsony (Pressburg / Bratislava) látnivalóit bemutató leporelló magyar és német nyelven feliratozva, hajtásszéli sérülésekkel
12145.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1896 Budapest nevezetességeit bemutató leporelló, feliratozva, hátoldalában Szilágyi Béla könyv- és zeneműkereskedésének reklámjával, kötés gerincén kis sérülésekkel
12146.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1887 Kinder-gartenlaube. Farbig illustrierte Zeitschrift zur Unterhaltung und Belehrung der Jugend. Band 3. N. 1-12., Band 4. N. 1-12. Nürnberg, Carl Mayers Kunstanstalt. Benne rengeteg színes litografált táblával. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne kijáró lapokkal is, néhány lapszélen, táblán sérülésekkel, szakadásokkal, egy lapon javításnyomokkal, az első résznél (Band 3), a 48-51. oldalak között (49/50, N. 4 címlap?) a lapok hiányoznak, a második részben (Band 4) a 9-10. számokat felcserélték a kötésnél.
12147.

1887 Kinder-gartenlaube. Farbig illustrierte Zeitschrift zur Unterhaltung und Belehrung der Jugend. Band 3. N. 1-12., Band 4. N. 1-12. Nürnberg, Carl Mayer's Kunstanstalt. Benne rengeteg színes litografált táblával. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne kijáró lapokkal is, néhány lapszélen, táblán sérülésekkel, szakadásokkal, egy lapon javításnyomokkal, az első résznél (Band 3), a 48-51. oldalak között (49/50, N. 4 címlap?) a lapok hiányoznak, a második részben (Band 4) a 9-10. számokat felcserélték a kötésnél.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Magyar kir. Operaház díszelőadás a magyar állam ezer éves fennállásnak ünnepe alkalmából 1896. május 2. István király. Opera 4 felvonásban. Bp., 1896. Dombornyomott címeres félvászon kötésben.
12148.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1896 Belépő az ezredéves országos kiállítás megnyitójára, Basch Árpád illusztrációjával, Kosmos Műintézet, litho / 1896 Ticket for the Millenium Expo opening ceremony. 10x17 cm
12149.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1897 Bp., Dreschler Béla vendéglős étekrend, dombornyomott kártya, sarkán törésnyom
12150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Trieszt, R. Schuchardt Drogenhandlung árkatalógusa és levelezőlapja, 2 db
12151.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft