Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 46

1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. jelzetlen Ag sport díjérem, hátlapon belekarcolt kiolvashatatlan felirattal (11,11g/29,5mm) T:2 / Hungary 1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. Sports award medallion without hallmark and unreadable scratched inscription (11,11g/29,5mm) C:XF
30451.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1897. Országos Úszó Egyesület kétoldalas, jelzetlen Ag sport emlékérem (20,15g/35mm) T:1- / Hungary 1897. Országos Úszó Egyesület double-sided Ag swimming sport commemorative medallion without hallmark (20,15g/35mm) C:AU
30452.

1897. "Országos Úszó Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag sport emlékérem (20,15g/35mm) T:1- / Hungary 1897. "Országos Úszó Egyesület" double-sided Ag swimming sport commemorative medallion without hallmark (20,15g/35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1900. Budapesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: E.K. (Exner Károly?) (21,82g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1900. Budapesti Sport Club 1900 hallmarked Ag sports medallion with SGA makers mark. Sign.: E.K. (Károly Exner?) (21,82g/0.800/46mm) C:AU
30453.

1900. "Budapesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: E.K. (Exner Károly?) (21,82g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1900. "Budapesti Sport Club 1900" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" maker's mark. Sign.: E.K. (Károly Exner?) (21,82g/0.800/46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 jelzett Ag díjérem HP beütéssel (3xklf), egyik hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) T:2 patina, szennyezett szalag Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 hallmarked Ag award medal with HP mark (3xdiff), one with 1928 scratch on the back (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) C:XF patina, dirty ribbon
30454.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel (3xklf), egyik hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) T:2 patina, szennyezett szalag Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" hallmarked Ag award medal with "HP" mark (3xdiff), one with "1928" scratch on the back (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) C:XF patina, dirty ribbon

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 zománcozott Br gomblyukjelvény (14x12mm) T:2,2-zománchiba Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 enamelled Br button badge (14x12mm) C:XF enamel error
30455.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" zománcozott Br gomblyukjelvény (14x12mm) T:2,2-zománchiba Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" enamelled Br button badge (14x12mm) C:XF enamel error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 aranyozott Br gomblyukjelvény (19x18mm) T:1- Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 gilt Br button badge (19x18mm) C:AU
30456.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" aranyozott Br gomblyukjelvény (19x18mm) T:1- Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" gilt Br button badge (19x18mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség részben aranyozott, jelzett Ag díjérem HP beütéssel és HAWEL gyártói jelzéssel, mellszalagon (24g/0.800/47mm) T:2 kis ph., patina / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation partially gilt, hallmarked Ag award medallion with HP mark and HAWEL makers mark, on ribbon (24g/0.800/47mm) C:XF small edge error, patina
30457.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség Ag díjérem fémjel nélkül, HP beütéssel, mellszalagon (egyiken nem hozzávaló mellszalag) (2xklf) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) T:1- patina / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation Ag award medal without hallmark, with HP mark, with ribbon (one is with not own ribbon) (2xdiff) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) C:AU patina
30458.

~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség" Ag díjérem fémjel nélkül, "HP" beütéssel, mellszalagon (egyiken nem hozzávaló mellszalag) (2xklf) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) T:1- patina / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation" Ag award medal without hallmark, with "HP" mark, with ribbon (one is with not own ribbon) (2xdiff) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1900. Részben aranyozott Ag kerékpáros díjérem fémjel nékül, HP beütéssel és HAWEL BP gyártói jelzéssel (27,33g/53x44mm) T:1-,2 Hungary ~1900. Partially gilt Ag cyclist award medal without hallmark, with HP mark and with makers mark HAWEL BP (27,33g/53x44mm) C:AU,XF
30459.

~1900. Részben aranyozott Ag kerékpáros díjérem fémjel nékül, "HP" beütéssel és "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (27,33g/53x44mm) T:1-,2 Hungary ~1900. Partially gilt Ag cyclist award medal without hallmark, with "HP" mark and with makers mark "HAWEL BP (27,33g/53x44mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 jelzett Ag díjérem HP beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, érem: 38mm) T:2 patina Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 halmarked Ag award medal with HP mark, on gilt chain with Turul, on the back with 1928 scratch (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, medal: 38mm) C:XF patina
30460.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, érem: 38mm) T:2 patina Hungary ~1900. " 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" halmarked Ag award medal with "HP" mark, on gilt chain with Turul, on the back with "1928" scratch (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, medal: 38mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság jelzett Ag sport emlékérem, SGA és FN gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság hallmarked Ag sports medallion with SGA and FN makers mark (28,88g/41,5mm) C:XF
30461.

~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" és "FN" gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" and "FN" makers' mark (28,88g/41,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet jelzett Ag sportérem, SGA gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/31mm) T:1-,2 / Hungary ~1900. Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet hallmarked Ag sports commemorative medallion with SGA makers mark (12,56g/0.800/31mm) C:AU,XF
30462.

~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" jelzett Ag sportérem, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/31mm) T:1-,2 / Hungary ~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" hallmarked Ag sports commemorative medallion with "SGA" maker's mark (12,56g/0.800/31mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft