Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 46

Csillag István (1881-1968) ~1930. Budapest Evezős Club nagyméretű evezős sport Br lemezplakett (156g/151x194mm) T:2- patina / Hungary ~1930. Budapest Evezős Club large-size rowing sports sheet metal Br plaque (156g/151x194mm) C:VF patina
30475.

Csillag István (1881-1968) ~1930. "Budapest Evezős Club" nagyméretű evezős sport Br lemezplakett (156g/151x194mm) T:2- patina / Hungary ~1930. "Budapest Evezős Club" large-size rowing sports sheet metal Br plaque (156g/151x194mm) C:VF patina

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Vass Viktor (1873-1955) ~1930. A Magyar Turista Egyesület egyoldalas Br sí sport emlékplakett, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (89,26g/68x48mm) T:1- / Hungary ~1930. A Magyar Turista Egyesület one-sided Br ski sports commemorative plaque, with LUDVIG makers mark on reverse (89,26g/68x48mm) C:AU
30476.

Vass Viktor (1873-1955) ~1930. "A Magyar Turista Egyesület" egyoldalas Br sí sport emlékplakett, hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (89,26g/68x48mm) T:1- / Hungary ~1930. "A Magyar Turista Egyesület" one-sided Br ski sports commemorative plaque, with "LUDVIG" maker's mark on reverse (89,26g/68x48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1931. Az úrvezető - Concours dÉlégance 1931 - KMAC BSE ezüstözött fém járműjelvény(?), LUDVIG E. gyártói jelzéssel (60x50mm) T:1- / Hungary 1931. Az úrvezető - Concours dÉlégance 1931 - KMAC BSE silver plated veichle badge(?), with LUDVIG E. makers mark (60x50mm) C:AU
30477.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1931. "Az úrvezető - Concours d'Élégance 1931 - KMAC BSE" ezüstözött fém járműjelvény(?), "LUDVIG E." gyártói jelzéssel (60x50mm) T:1- / Hungary 1931. "Az úrvezető - Concours d'Élégance 1931 - KMAC BSE" silver plated veichle badge(?), with "LUDVIG E." maker's mark (60x50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1932. Labdarúgó sport, jelzett Ag emlékérem, hátlapon V. P. Ö.E. Deák-serleg 1932. I. gravírozással (18,70g/0.800/36,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Football sports hallmarked Ag commemorative medallion with V. P. Ö. E. Deák-serleg 1932. I. engraving (18,70g/0.800/36,5mm) C:AU,XF
30478.

1932. Labdarúgó sport, jelzett Ag emlékérem, hátlapon "V. P. Ö.E. Deák-serleg 1932. I." gravírozással (18,70g/0.800/36,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Football sports hallmarked Ag commemorative medallion with "V. P. Ö. E. Deák-serleg 1932. I." engraving (18,70g/0.800/36,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1933. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond kétoldalas, jelzett Ag sport emlékérem, hátoldalon Gyéphockey 2 védés 1933 gravírozással, LUDVIG és LE gyártói jelzéssekkel. Szign.: Berán Lajos (29,90g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1933. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond double-sided, hallmarked Ag sports commemorative medallion with Gyéphockey 2 védés 1933 engraving on reverse, LUDVIG és LE makers marks. Sign.: Lajos Berán (29,90g/0.800/40mm) C:AU
30479.

1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, jelzett Ag sport emlékérem, hátoldalon "Gyéphockey 2 védés 1933" gravírozással, "LUDVIG" és "LE" gyártói jelzéssekkel. Szign.: Berán Lajos (29,90g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" double-sided, hallmarked Ag sports commemorative medallion with "Gyéphockey 2 védés 1933" engraving on reverse, "LUDVIG" és "LE" makers' marks. Sign.: Lajos Berán (29,90g/0.800/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1934. Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934 jelzett Ag sport emlékérem. Szign.: Damkó János / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) T:1- / Hungary 1934. Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934 hallmarked Ag sports commemorative medallion. Sign.: Damkó Jáno / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) C:AU
30480.

1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" jelzett Ag sport emlékérem. Szign.: Damkó János / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) T:1- / Hungary 1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" hallmarked Ag sports commemorative medallion. Sign.: Damkó Jáno / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1937. Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937 jelzetlen Ag sakk sport díjérem, szalaggal, hátlapon gravírozva Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III, BP(?) beütéssel (br. 25g/48mm) T:1- / Hungary 1937. Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937 Ag Chess sports award medallion, without hallmark, on ribbon, reverse engraved Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III with BP(?) mark (br. 25g/48mm) C:AU
30481.

1937. "Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937" jelzetlen Ag sakk sport díjérem, szalaggal, hátlapon gravírozva "Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III", "BP(?)" beütéssel (br. 25g/48mm) T:1- / Hungary 1937. "Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937" Ag Chess sports award medallion, without hallmark, on ribbon, reverse engraved "Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III" with "BP(?)" mark (br. 25g/48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1941. LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT Br emlékérem, hátlapon gravírozva VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon Nemzeti Repülő Csillagtúra 1941. Szign.: A. Patey (73,95g/71mm) T:2 / ph. Hungary 1941. LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT Br medallion, with engrave on the reverse. Sign: A. Patey (73,95g/71mm) C:XF edge error
30482.

1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" Br emlékérem, hátlapon gravírozva "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon Nemzeti Repülő Csillagtúra 1941". Szign.: A. Patey (73,95g/71mm) T:2 / ph. Hungary 1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" Br medallion, with engrave on the reverse. Sign: A. Patey (73,95g/71mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1941. Gamma Lövész Egyesület jelzett Ag sportlövész emlékérem, hátlapon Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941, BN gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (24,62g/0.800/41mm) T:1- / Hungary 1941. Gamma Lövész Egyesület hallmarked Ag shooting sports commemorative medallion, with Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941 engraving on reverse, BN makers mark. Sign.: Lajos Berán (24,62g/0.800/41mm) C:AU
30483.

1941. "Gamma Lövész Egyesület" jelzett Ag sportlövész emlékérem, hátlapon "Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941", "BN" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (24,62g/0.800/41mm) T:1- / Hungary 1941. "Gamma Lövész Egyesület" hallmarked Ag shooting sports commemorative medallion, with "Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941" engraving on reverse, "BN" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (24,62g/0.800/41mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
13
1942. A II. osztályú pályabajnokság 5. helyezettje 1942 kerékpáros díjplakett kőtalapzaton, a Magyar Kerékpáros Szövetség zománcozott címerével (110x150x17mm) T:2 / Hungary 1942. 5th place in the second division track championship 1942 bicycle plaque on stone pedestal, with the enamelled logo of the Hungarian Cycling Association (110x150x17mm) C:XF
30484.

1942. "A II. osztályú pályabajnokság 5. helyezettje 1942" kerékpáros díjplakett kőtalapzaton, a "Magyar Kerékpáros Szövetség" zománcozott címerével (110x150x17mm) T:2 / Hungary 1942. "5th place in the second division track championship 1942" bicycle plaque on stone pedestal, with the enamelled logo of the Hungarian Cycling Association (110x150x17mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1950. MMSZ (Magyar Motorsport Szövetség) zománcozott Br rajt-cél zászlókat ábrázoló sapkajelvény (36x53mm) T:1- / Hungary ~1950. MMSZ (Hungarian Motorsport Alliance) enamelled Br capbadge depicting start-finish flags (36x53mm) C:AU
30485.

~1950. "MMSZ (Magyar Motorsport Szövetség)" zománcozott Br rajt-cél zászlókat ábrázoló sapkajelvény (36x53mm) T:1- / Hungary ~1950. "MMSZ (Hungarian Motorsport Alliance)" enamelled Br capbadge depicting start-finish flags (36x53mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1954. Magyar-Angol 7-1 - 1954.V.23. Br jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés emlékére (15x15mm) T:1- / 1954. Hungary-England 7-1 - 23rd of May 1954 Br badge in memory of the Hungarian-English football match (15x15mm) C:AU
30486.

1954. "Magyar-Angol 7-1 - 1954.V.23." Br jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés emlékére (15x15mm) T:1- / 1954. "Hungary-England 7-1 - 23rd of May 1954" Br badge in memory of the Hungarian-English football match (15x15mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft