Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 46

~1900. Ép ész edzett testben él jelzett Ag sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. Ép ész edzett testben él hallmarked Ag sports commemorative medallion, with SGA makers mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU
30463.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion, with "SGA" maker's mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1905. Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905 jelzett Ag torna sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905 hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with SGA makers mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU
30464.

1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" jelzett Ag torna sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with "SGA" maker's mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1905. Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj többrészes, jelzett Ag úszósport díjérem, hátoldalon gravírozva M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I., S FÁBRI J és SGA gyártói jelzésekkel (br. 39,56g/0.800/medál: 40mm) T:1- / Hungary 1905. Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj multpart hallmarked Ag swimming sport award medallion, with M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I. engraving on reverse, S FÁBRI J and SGA makers mark (gr. 39,56g/0.800/medallion: 40mm) C:AU
30465.

1905. "Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj" többrészes, jelzett Ag úszósport díjérem, hátoldalon gravírozva "M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I.", "S FÁBRI J" és "SGA" gyártói jelzésekkel (br. 39,56g/0.800/medál: 40mm) T:1- / Hungary 1905. "Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj" multpart hallmarked Ag swimming sport award medallion, with "M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I." engraving on reverse, "S FÁBRI J" and "SGA" makers' mark (gr. 39,56g/0.800/medallion: 40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1906. Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj jelzett Ag úszó sport díjérem, hátlapon gravírozva 1906 - H.R.T. bajnoksága, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: Exner Károly (23,85g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1906. Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj hallmarked Ag swimming sports award medallion, engraved on reverse 1906 - H.R.T. bajnoksága, with SGA makers mark. Sign.: Károly Exner (23,85g/0.800/46mm) C:AU
30466.

1906. "Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj" jelzett Ag úszó sport díjérem, hátlapon gravírozva "1906 - H.R.T. bajnoksága", "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Exner Károly (23,85g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1906. "Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj" hallmarked Ag swimming sports award medallion, engraved on reverse "1906 - H.R.T. bajnoksága", with "SGA" maker's mark. Sign.: Károly Exner (23,85g/0.800/46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1907. A Sportvilág versenydíja jelzett Ag sport díjérem R. II. 1907. XII. 22. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (18,54g/0.800/42mm) T:1- / Hungary 1907. A Sportvilág versenydíja Ag sports commemorative medallion with R. II. 1907. XII. 22. engraving and SGA makers mark (18,54g/0.800/42mm) C:AU
30467.

1907. "A Sportvilág versenydíja" jelzett Ag sport díjérem "R. II. 1907. XII. 22." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (18,54g/0.800/42mm) T:1- / Hungary 1907. "A Sportvilág versenydíja" Ag sports commemorative medallion with "R. II. 1907. XII. 22." engraving and "SGA" maker's mark (18,54g/0.800/42mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1909. Úszósport jelzett Ag díjérem KESZTHELY 1909 I. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (12,99g/0.800/29,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. Swimming sports hallmarked Ag award medallion with KESZTHELY 1909 I. engraving and SGA makers mark (12,99g/0.800/29,5mm) C:XF edge error
30468.

1909. Úszósport jelzett Ag díjérem "KESZTHELY 1909 I." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (12,99g/0.800/29,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. Swimming sports hallmarked Ag award medallion with "KESZTHELY 1909 I." engraving and "SGA" maker's mark (12,99g/0.800/29,5mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1910. Magyar Úszó Szövetség jelzett Ag úszó sport emlékérem, Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (17,83g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1910. Magyar Úszó Szövetség hallmarked Ag swimming sports commemorative medallion, with Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II. engraving and SGA makers mark. Sign.: Lajos Berán (17,83g/0.800/34mm) C:AU
30469.

1910. "Magyar Úszó Szövetség" jelzett Ag úszó sport emlékérem, "Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (17,83g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1910. "Magyar Úszó Szövetség" hallmarked Ag swimming sports commemorative medallion, with "Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II." engraving and "SGA" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (17,83g/0.800/34mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1928. Ferencz Városi Torna Club jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 1928 Club-Bajn. I.. Szign.: Berán Lajos (33,14g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1928. Ferencz Városi Torna Club hallmarked Ag commemorative sports medallion, engraved on reverse 1928 Club-Bajn. I.. Sign.: Lajos Berán (33,14g/0.800/40mm) C:AU
30470.

1928. "Ferencz Városi Torna Club" jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva "1928 Club-Bajn. I.". Szign.: Berán Lajos (33,14g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1928. "Ferencz Városi Torna Club" hallmarked Ag commemorative sports medallion, engraved on reverse "1928 Club-Bajn. I.". Sign.: Lajos Berán (33,14g/0.800/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1928. Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928 aranyozott, zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba Hungary 1928. Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928 gilt, enamelled Br badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error
30471.

1928. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928" aranyozott, zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba Hungary 1928. "Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928" gilt, enamelled Br badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17
1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése BAJNOKSÁG LESIKLÁS 1. DÍJ 1928. I. 6. (73x48mm) + 1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése BAJNOKI 2. DÍJ 1928. I. 6. (73x48mm) T:1-,2
30472.

1928. "A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKSÁG LESIKLÁS 1. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) + 1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKI 2. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1930. C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, FM gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with FM makers mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF
30473.

1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, "FM" gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with "FM" maker's mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor részben zománcozott Br jelvény, Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2. gyártói jelzéssel (57x58mm) T:1- / Hungary ~1930. K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor partially enamelled Br badge, with Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2. makers mark (57x58mm) C:AU
30474.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" részben zománcozott Br jelvény, "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel (57x58mm) T:1- / Hungary ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" partially enamelled Br badge, with "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2." maker's mark (57x58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft