Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2490939
30257
36
24000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Baróthi Ádám (1945- ) 1989. "Bethlen Gábor 1580-1629" egyoldalas, öntött Br plakett, fa talpon (155mm) T:1- / Hungary 1989. "Bethlen Gábor 1580-1629" one-sided, cast Br plaque on wooden base (155mm) C:AU 2244999
30258
36
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1922. "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" kétoldalas Br plakett (168,07g/83x54mm) T:2 kis patina / Hungary ND "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" double-sided Br plaque. Sign: Lajos Berán (168,07g/83x54mm) C:XF small patina
HP 1234. 2485721
30259
36
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (256,11g/79,5mm) T:1- kis ph. / Hungary 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University)" double-sided Br commemorative medallion (256,11g/79,5mm) C:AU small edge error 2488467
30260
36
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Autó-Traktor Concours d'Élégance Budapest 1934" egyoldalas Br jármű jelvény "Berán N. Budapest Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel (52x91mm) T:1- apró patina / Hungary 1934. "Autó-Traktor Concours d'Élégance Budapest 1934" one-sided Br veichle badge, with "Berán N. Budapest Döbrentei u. 2." maker's mark (52x91mm) C:AU tiny patina 2488522
30261
36
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem (41mm) T:2 / Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:XF 2490058
30262
36
14000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1947. "Mihail Eminescu" kétoldalas öntött Br emlékérem (56g/60mm) T:1- / Hungary 1947. "Mihail Eminescu" two-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (56g/60mm) C:AU 2489896
30263
36
22000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) ~1958. "Csontváry érem" egyoldalas, öntött Br emlékérem hátlap variáció! (284,14g/~92mm) T:1- / Hungary 1958. "Csontváry medallion" one-sided cast Br medallion, reverse variation!. Sign.: Miklós Borsos (284,14g/~92mm) C:AU 2490046
30264
36
14000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1958. "Egry József" egyoldalas öntött Br emlékérem (241,52g/89mm) T:2 / Hungary 1958. "József Egry" one-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (241,52g/89mm) C:XF 2490477
30265
36
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1958. "Egry József" egyoldalas öntött Br emlékérem (215,81g/86-88mm) T:2 / Hungary 1958. "József Egry" one-sided cast Br commemorative medallion (215,81g/86-88mm) C:XF 2489833
30266
36
22000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1959. "Önarckép, XII. hátlapi variáció" egyoldalas Br érem (72,10g/74mm) T:1- / Hungary 1959. "Self-portrait, 12th back variation" one-sided Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (72,10g/74mm) C:AU 2489805
30267
36
14000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Koncz János 1904-1937 / Koncz János Hegedűverseny Szombathely" kétoldalas, öntött Br plakett (187,27g/93mm) T:1- / Hungary 1977. "Koncz János 1904-1937 / Koncz János Hegedűverseny Szombathely" double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (187,27g/93mm) C:AU 2490053
30268
36
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Magyar Állami Operaház 1884-1984" kétoldalas öntött Br emlékérem (445g/100mm) T:0- / Hungary 1984. "Hungarian State Opera House 1884-1984" two-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (445g/100mm) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft