Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 90

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. Budapest-Bécs Világkiállítás 1995 Br emlékérem előlapi nagyminta (625g/140mm) T:2
30269.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "Budapest-Bécs Világkiállítás 1995" Br emlékérem előlapi nagyminta (625g/140mm) T:2

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat MCMLXXVI - 75 éves jubileumi és tagsági érem kétoldalas öntött Br nagyminta, egyetlen ismert példány! (~680g/136mm) T:1- R! / Hungary 1976. Hungarian Numismatic Association MCMLXXVI - 75th anniversary and membership medallion two-sided cast Br big size model, only known exemplar! (~680g/136mm). Sign: Róbert Csíkszentmihályi C:AU R!
30270.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat MCMLXXVI - 75 éves jubileumi és tagsági érem" kétoldalas öntött Br nagyminta, egyetlen ismert példány! (~680g/136mm) T:1- R! / Hungary 1976. "Hungarian Numismatic Association MCMLXXVI - 75th anniversary and membership medallion" two-sided cast Br big size model, only known exemplar! (~680g/136mm). Sign: Róbert Csíkszentmihályi C:AU R!

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. MNT 111 éves Br csegely 111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914 (25mm) T:1,1- Hungary 2012. 111th Anniversary - Hungarian Numismatic Society Br klippe 111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914. Sign.: Zsuzsanna Csóka (25mm) C:UNC,AU
30271.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. "MNT 111 éves" Br csegely "111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914" (25mm) T:1,1- Hungary 2012. "111th Anniversary - Hungarian Numismatic Society" Br klippe "111 ÉVES A MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT / SZERVUSZTOK FIÚK - RÉTHY LÁSZLÓ 1851-1914". Sign.: Zsuzsanna Csóka (25mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. Ady / Musa - Poetae kétoldalas Br emlékérem (375,98g/84mm) T:1- / Hungary 1943. Ady / Musa - Poetae double-sided Br commemorative medallion (375,98g/84mm) C:AU
30272.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Ady / Musa - Poetae" kétoldalas Br emlékérem (375,98g/84mm) T:1- / Hungary 1943. "Ady / Musa - Poetae" double-sided Br commemorative medallion (375,98g/84mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. Semmelweis Ignác 1818-65 kétoldalas, öntött Br emlékérem (246,80g/72mm) T:2 / Hungary 1943. Semmelweis Ignác 1818-65 double-sided, cast Br commemorative medallion (246,80g/72mm) C:XF
30273.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" kétoldalas, öntött Br emlékérem (246,80g/72mm) T:2 / Hungary 1943. "Semmelweis Ignác 1818-65" double-sided, cast Br commemorative medallion (246,80g/72mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944 kétoldalas Br emlékérem, peremen *25* sorszámmal (221,90g/86mm) T:2 / Hungary 1944. Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944 double-sided Br commemorative medallion with *25* serial number on edge (221,90g/86mm) C:XF
30274.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944" kétoldalas Br emlékérem, peremen " *25* " sorszámmal (221,90g/86mm) T:2 / Hungary 1944. "Munkácsy M 1844-1900 / Születésének 100 évfordulójára 1944" double-sided Br commemorative medallion with " *25* " serial number on edge (221,90g/86mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947 kétoldalas Br emlékérem (244,86g/70,5mm) T:2 / Hungary 1948. Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947 double-sided Br commemorative medallion (244,86g/70,5mm) C:XF
30275.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947" kétoldalas Br emlékérem (244,86g/70,5mm) T:2 / Hungary 1948. "Dr. Högyes Endre / Születése 100 éve 1947" double-sided Br commemorative medallion (244,86g/70,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1968. Dessewffy Miklós / Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya Jutalomérme kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen 18 sorszámmal (79mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1968. Miklós Dessewffy / Hungarian Archeological Art Historian and Numismatic Societys Numismatic Departments Award Medallion double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number 18 on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (79mm) C:AU,XF small patina
30276.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1968. "Dessewffy Miklós / Magyar Régészeti Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya Jutalomérme" kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen "18" sorszámmal (79mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1968. "Miklós Dessewffy / Hungarian Archeological Art Historian and Numismatic Society's Numismatic Department's Award Medallion" double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number "18" on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (79mm) C:AU,XF small patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
20
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. Nagyházy János - Debrecen kétoldalas, öntött Br emlékérem peremén 41 sorszámmal (84mm) T:2 / Hungary 1970. János Nagyházy - Debrecen double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number 41 on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (84mm) C:XF
30277.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. "Nagyházy János - Debrecen" kétoldalas, öntött Br emlékérem peremén "41" sorszámmal (84mm) T:2 / Hungary 1970. "János Nagyházy - Debrecen" double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number "41" on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (84mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. AZ ÉREM - jubileumi érem II kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen 43-as sorszámmal AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA (39mm) T:2
30278.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött Br emlékérem, peremen "43"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1973. Kós Károly / Varjúvár 1973 kétoldalas Br emlékérem (324,24g/86mm) T:2 / Hungary 1973. Kós Károly / Varjúvár 1973 double-sided Br commemorative medallion (324,24g/86mm) C:XF
30279.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1973. "Kós Károly / Varjúvár 1973" kétoldalas Br emlékérem (324,24g/86mm) T:2 / Hungary 1973. "Kós Károly / Varjúvár 1973" double-sided Br commemorative medallion (324,24g/86mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Domonkos Béla (1934-) ~1980. Ady Endre egyoldalas, öntött Br plakett (282,50g/102mm) T:2 / Hungary ~1980. Ady Endre one-sided cast Br plaque. Sign.: Béla Domonkos (282,50g/102mm) C:XF
30280.

Domonkos Béla (1934-) ~1980. "Ady Endre" egyoldalas, öntött Br plakett (282,50g/102mm) T:2 / Hungary ~1980. "Ady Endre" one-sided cast Br plaque. Sign.: Béla Domonkos (282,50g/102mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft