Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 90

1911. A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából kétoldalas aranyozott Br emlékérem (75,45g/60mm) T:2 kis patina, ph. / Hungary 1911. A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából (Medallion of the Hungarian Royal Commerce Minister / In commemoration of the Industrial Art Exhibition at Kassa in 1911) double-sided gilt Br commemorative medallion (75,45g/60mm) C:XF small patina, edge error
30341.

1911. "A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (75,45g/60mm) T:2 kis patina, ph. / Hungary 1911. "A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából (Medallion of the Hungarian Royal Commerce Minister / In commemoration of the Industrial Art Exhibition at Kassa in 1911)" double-sided gilt Br commemorative medallion (75,45g/60mm) C:XF small patina, edge error

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
16
1936. M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül egyoldalas Br emlékérem hátoldalán gravírozással Balaton 1936. IX. 4-8. (44,06g/50,5mm) T:1-,2 / Hungary 1936. Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir one-sided Br medallion with engraving on the back Balaton 1936. IX. 4-8. (44,06g/50,5mm) C:AU,XF
30342.

1936. "M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán gravírozással "Balaton 1936. IX. 4-8." (44,06g/50,5mm) T:1-,2 / Hungary 1936. "Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir" one-sided Br medallion with engraving on the back "Balaton 1936. IX. 4-8." (44,06g/50,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1938. Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület / Esztergomi Közgyűlése Szent István Évében Br emlékérem. Szign.: HA? (24,68g/40mm) T:2 / Hungary 1938. The National Hungarian Mining and Metallurgical Association / The General Assembly in the Year of St. Stephen, Esztergom Br commemorative medallion. Sign.: HA? (24,68g/40mm) C:XF
30343.

1938. "Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület / Esztergomi Közgyűlése Szent István Évében" Br emlékérem. Szign.: HA? (24,68g/40mm) T:2 / Hungary 1938. "The National Hungarian Mining and Metallurgical Association / The General Assembly in the Year of St. Stephen, Esztergom" Br commemorative medallion. Sign.: HA? (24,68g/40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
2019. Magyar Pénzverő Zrt. 2019. / Látogatói érem érvénytelenített (kettévágott) fém plakett (a két darab együtt 42,66g/60x40mm) + DN A Pénzverő látogatói érmének veretlen lapkája (42,67g/60x40mm) T:2 / Hungary 2019. Hungarian Mint 2019. / Visitor Medal invalidated (bisected) metal plaque (the two pieces together 42,66g/60x40mm) + ND unstruck plantchet the Visitor Medal of the Hungarian Mint (42,67g/60x40mm) C:XF
30344.

2019. "Magyar Pénzverő Zrt. 2019. / Látogatói érem" érvénytelenített (kettévágott) fém plakett (a két darab együtt 42,66g/60x40mm) + DN A Pénzverő látogatói érmének veretlen lapkája (42,67g/60x40mm) T:2 / Hungary 2019. "Hungarian Mint 2019. / Visitor Medal" invalidated (bisected) metal plaque (the two pieces together 42,66g/60x40mm) + ND unstruck plantchet the Visitor Medal of the Hungarian Mint (42,67g/60x40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
DN egyoldalas, öntött női akt Br plakett. Szign.: Dr. K. Zs. (520g/116x122mm) T:1- / Hungary ND one-sided cast female nude Br plaque. Sign.: Dr. K. Zs. (520g/116x122mm) C:AU
30345.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ferenczy Béni (1890-1967) DN Goya kétoldalas, öntött Br plakett. (225,90g/81mm) T:2 / Hungary ND Goya double-sided cast Br plaque (225,90g/81mm) C:XF
30346.

Ferenczy Béni (1890-1967) DN "Goya" kétoldalas, öntött Br plakett. (225,90g/81mm) T:2 / Hungary ND "Goya" double-sided cast Br plaque (225,90g/81mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft