Kézdi Kovács László (1864-1942), 2 db mű: Orczy-kert (Bp.), 1884 november. Tus, akvarell, papír. Egyik jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 2x29,5x23 cm
Tamás Ervin (1922-1996): Pesti Dunapart a Hungária malommal és hajókkal (mai XIII. ker.), 1943. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48,5 cm
Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival. 56x80 cm. Ritka, egyedi, gyűjtői darab! / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x80 cm.
Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm.