Festmények és grafikák

Tételek száma: 266

Tibor Ernő (1885-1945): Velencei részlet. Olaj, karton, jelzett. Felületi sérüléssel. Fa keretben, 92×64 cm
10012.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
15
XX. század eleji festő: Velence. Olaj, vászon, jelzés nélkül, korabeli dekoratív keretben (Korának megfelelő állapotban). 65x43 cm / oil on canvas, unsigned, framed
10013.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10014.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Józsa János (1936-2016): Szicília, 1971. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 50×70 cm / János Józsa (1936-2016): Sicily, 1971. Oil on canvas, signed. Framed, 50×70 cm
10015.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Pataky Sándor (1880-1969): Patakparton. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 35×50 cm / Oil on canvas. Signed. Framed. 35x50 cm
10016.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Kézdi Kovács László (1864-1942): A Wörthi tónál, 1910-11 körül. Olaj, fa. Hátoldalán jelzett és Kézdi Kovács László autográf címadásával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 20x29 cm / László Kézdi Kovács (1864-1942): At Lake Wörth (Am Wörthersee), cca 1910-11. Oil on wood. With autograph description on the reverse. 20x29 cm
10017.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Greguss Imre (1856-1910): Balatonkenesei református paplak és templom. Olaj, falemez, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a Sárosi Népet Segítő Bizottság által a Műcsarnokban megtartott segélykiállítás raglapjával, 1915, további címkékkel és a Képzőművészeti Egyesület bélyegzőjével. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 30x18,5 cm/ Oil on wood, signed on the reverse. With exhibition labels on the reverse.
10018.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Rubovics Márk (1867-1947): Balatoni naplemente Fenékpusztánál. Olaj, vászon, jelzett. Bal alsó sarkában kisebb felületi sérüléssel. 50×70 cm / Oil on canvas. Signed. With small damage on the left side.
10019.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
13
Udvary Pál (1900-1987): Balatoni halászok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Bal felső részében kissé sérült. Dekoratív keretben. 60x80 cm / Pál Udvary (1900-1987): Fishermen at Lake Balaton. Oil on canvas. Signed lower right. With minor damages in the left upper part. Framed. 60x80 cm
10020.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Csónakoknál (Balaton). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 60x80 cm / iol on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed
10021.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10022.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Monostori Moller Pál (1894-1978): Balaton, 1962. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 34x29 cm
10023.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft