https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 46

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nagy-Britannia 1908. Londoni Olimpiai Játékok 1908 - Versenyző zománcozott jelvény, kék zománccal, hátlapon 949 sorszámmal és VAUGHTON BIRM(INGHAM) gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2 / Great Britain 1908. Olympic Games London 1908 - Competitor enamelled badge, blue enamel, with 949 serial number on reverse and VAUGHTON BIRM(INGHAM) makers mark (30,5mm) C:XF
30596.

Nagy-Britannia 1908. "Londoni Olimpiai Játékok 1908 - Versenyző" zománcozott jelvény, kék zománccal, hátlapon "949" sorszámmal és "VAUGHTON BIRM(INGHAM)" gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2 / Great Britain 1908. "Olympic Games London 1908 - Competitor" enamelled badge, blue enamel, with "949" serial number on reverse and "VAUGHTON BIRM(INGHAM)" makers mark (30,5mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
EUR
,
205,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Harmadik Birodalom 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938) Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938) from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
30597.

Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Olaszország ~1921-1943. GIL (GIOVENTU ITALIANA DEL LITTORIO) a fasiszta pár ifjúsági szervezetének ezüstözött jelvénye, hátlapon STAB ARTISTICI FIORENTINI gyártói jelzéssel (34mm) T:2 / Italy ~1921-1943. GIL (GIOVENTU ITALIANA DEL LITTORIO) silver plated badge of the Fascist Partys Youth Organization, with STAB ARTISTICI FIORENTINI makers mark on reverse (34mm) C:XF
30598.

Olaszország ~1921-1943. "GIL (GIOVENTU ITALIANA DEL LITTORIO)" a fasiszta pár ifjúsági szervezetének ezüstözött jelvénye, hátlapon "STAB ARTISTICI FIORENTINI" gyártói jelzéssel (34mm) T:2 / Italy ~1921-1943. "GIL (GIOVENTU ITALIANA DEL LITTORIO)" silver plated badge of the Fascist Party's Youth Organization, with "STAB ARTISTICI FIORENTINI" maker's mark on reverse (34mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
7
Olaszország ~1921-1943.CREDERE OBBEDIRE COMBATTERE VINCERE az olasz fasiszta pár ezüstözött jelvénye, hátlapon CASTELLI GEDOSA S.A. MILANO ROMA gyártói jelzéssel (38mm) T:2 / Italy ~1921-1943. CREDERE OBBEDIRE COMBATTERE VINCERE badge of the Italian Fascist Party, with CASTELLI GEDOSA S.A. MILANO ROMA makers mark on reverse (38mm) C:XF
30599.

Olaszország ~1921-1943."CREDERE OBBEDIRE COMBATTERE VINCERE" az olasz fasiszta pár ezüstözött jelvénye, hátlapon "CASTELLI GEDOSA S.A. MILANO ROMA" gyártói jelzéssel (38mm) T:2 / Italy ~1921-1943. "CREDERE OBBEDIRE COMBATTERE VINCERE" badge of the Italian Fascist Party, with "CASTELLI GEDOSA S.A. MILANO ROMA" maker's mark on reverse (38mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
6
Olaszország 1942. Italia - Ungheria - Genova 2 - VIII - 42 XX Olaszország - Magyarország, részben aranyozott fém díjérem szalagon, La Medaglia Genova gyártói jelzéssel, eredeti tokban (~20g/33x41mm) T:1-,2 kis patina / Italy 1942. Italia - Ungheria - Genova 2 - VIII - 42 XX Italy - Hungary, partially gilt metal award medal with ribbon and La Medaglia Genova makers mark, in original case (~20g/33x41mm) C:AU,XF small patina
30600.

Olaszország 1942. "Italia - Ungheria - Genova 2 - VIII - 42 XX" Olaszország - Magyarország, részben aranyozott fém díjérem szalagon, "La Medaglia Genova" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (~20g/33x41mm) T:1-,2 kis patina / Italy 1942. "Italia - Ungheria - Genova 2 - VIII - 42 XX" Italy - Hungary, partially gilt metal award medal with ribbon and "La Medaglia Genova" makers mark, in original case (~20g/33x41mm) C:AU,XF small patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Szovjetunió ~1920-1930. Krími Autonóm Terület Szovjet megbízott zománcozott fém jelvény (32x16mm) T:2 /  Soviet Union ~1920-1930. Crimean Autonomous Soviet Deputy enamelled metal badge (32x16mm) C:XF
30601.

Szovjetunió ~1920-1930. "Krími Autonóm Terület Szovjet megbízott" zománcozott fém jelvény (32x16mm) T:2 / Soviet Union ~1920-1930. "Crimean Autonomous Soviet Deputy" enamelled metal badge (32x16mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
33
Szovjetunió ~1960-1970. Becsület Érdemrend jelzetlen zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán sorszám (50x33mm) T:2 / Soviet Union ~1960-1970. Order of the Badge of Honor unmarked enamelled Ag decoration with ribbon, numbered on its back (50x33mm) C:XF
30602.

Szovjetunió ~1960-1970. "Becsület Érdemrend" jelzetlen zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán sorszám (50x33mm) T:2 / Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Badge of Honor" unmarked enamelled Ag decoration with ribbon, numbered on its back (50x33mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
2
Szovjetunió ~1970. Munka Vörös Zászló Érdemrendje, VI. típus zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 aranyozás kopott /  Soviet Union ~1970. Order of the Red Banner of Labour, Type 6 enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF gold plating worn
30603.

Szovjetunió ~1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje, VI. típus" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 aranyozás kopott / Soviet Union ~1970. "Order of the Red Banner of Labour, Type 6" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF gold plating worn

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
30604.

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Több száz darabos Demokratikus Ifjúsági Világszövetség és Béke, barátság.. témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /  Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth and Peace, Friendship... themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF
30605.

Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- / Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz