Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 46

1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon C:XF NMK 534.
30584.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon C:XF NMK 534.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2 zománchiba / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon C:XF enamel error NMK 533.
30585.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2 zománchiba / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon C:XF enamel error NMK 533.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
40
~1950. Kiváló Növénytermelő zománcozott Br jelvény (30mm) T:2 zománchiány /  Hungary ~1950. Excellent Crop Grower enamelled Br badge (30mm) C:XF enamell missing
30586.

~1950. "Kiváló Növénytermelő" zománcozott Br jelvény (30mm) T:2 zománchiány / Hungary ~1950. "Excellent Crop Grower" enamelled Br badge (30mm) C:XF enamell missing

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
22
1951. A Tűzrendészeti Érem ezüst fokozata ezüstszínű fém kitüntetés, részben zománcozott, mellszalaggal T:2 /  Hungary 1951. Fire Prevention Department Medal, Silver Grade silver colored metal decoration, partially enamelled, with ribbon C:XF NMK 559.
30587.

1951. "A Tűzrendészeti Érem ezüst fokozata" ezüstszínű fém kitüntetés, részben zománcozott, mellszalaggal T:2 / Hungary 1951. "Fire Prevention Department Medal, Silver Grade" silver colored metal decoration, partially enamelled, with ribbon C:XF NMK 559.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1964. Tokyo Olimpia aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:1- /  Hungary 1964. Tokyo Olympics gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:AU
30588.

1964. "Tokyo Olimpia" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:1- / Hungary 1964. "Tokyo Olympics" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.
30589.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30
1991. Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 / Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Military Grade enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.
30590.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 739.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1996. Atlanta 96 zománcozott fém olimpiai jelvény, hátoldalán sorszámmal (26x41mm) T:1- / Hungary 1996. Atlanta 96 enamelled metal olympic badge with serial number on reverse (26x41mm) C:AU
30591.

1996. "Atlanta '96" zománcozott fém olimpiai jelvény, hátoldalán sorszámmal (26x41mm) T:1- / Hungary 1996. "Atlanta '96" enamelled metal olympic badge with serial number on reverse (26x41mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25
~1930. Karcagi Nagykun Református Gimnázium zománcozott jelvény (35x49mm) T:2 zománc kopás / Hungary ~1930. Karcagi Nagykun Református Gimnázium enamelled metal badge of Nagykun Calvinist High School of Karcag (35x49mm) C:XF enamel worn
30592.

~1930. "Karcagi Nagykun Református Gimnázium" zománcozott jelvény (35x49mm) T:2 zománc kopás / Hungary ~1930. Karcagi Nagykun Református Gimnázium" enamelled metal badge of Nagykun Calvinist High School of Karcag (35x49mm) C:XF enamel worn

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Ausztria ~1900. Aranyozott és részben zománcozott jelvény osztrák császári koronával és kétfejű sassal (17x29mm) T:2 /  Austria ~1900. Gold plated and partially enamelled badge with the Imperial Crown of Austria and the double-headed eagle (17x29mm) C:XF
30593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jugoszlávia ~1935. Szent Száva Rend középkereszt aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés nyakszalagon, Huguenin gyártású típus? (52x86mm) T:2 aranyozás kopott /  Yugoslavia ~1935. Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon, Huguenin type? (52x86mm) C:XF gold plating worn
30594.

Jugoszlávia ~1935. "Szent Száva Rend középkereszt" aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés nyakszalagon, Huguenin gyártású típus? (52x86mm) T:2 aranyozás kopott / Yugoslavia ~1935. "Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class" gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon, Huguenin type? (52x86mm) C:XF gold plating worn

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Lettország 1924. Három Csillag Érdemrend középkereszt? aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. F.M. gyártói jelzéssel és 875 ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 /  Latvia 1924. Order of the Three Stars Commander Cross? gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with F.M. makers mark and 875 hallmark (45x70mm) C:XF
30595.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft