Jugoszlávia ~1935. "Szent Száva Rend középkereszt" aranyozott és zomán... https://www.darabanth.com/hu/30-Nagyaukcio/30.1/Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~12149/Jugoszlavia-7E1935-Szent-Szava-Rend-kozepkereszt-aranyozott-es-zomancozott-jelzetlen-Ag-kitC3~II1862947
1862947
30594
30
60000
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: Jugoszlávia ~1935. "Szent Száva Rend középkereszt" aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés nyakszalagon, Huguenin gyártású típus? (52x86mm) T:2 aranyozás kopott /
Yugoslavia ~1935. "Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class" gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon, Huguenin type? (52x86mm) C:XF gold plating worn
: ttg