Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 46

~1930. MTE (Magyar Turista Egyesület) - Medikusok zománcozott és ezüstözött jelvény, hátoldalán BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2 gyártói jelzéssel (34x48mm) T:2 zománchiány /  Hungary ~1930. Hungarian Tourist Association enamelled and silver plated badge with BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2 makers mark on back (34x38mm) C:XF enamell missing
30572.

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület) - Medikusok" zománcozott és ezüstözött jelvény, hátoldalán "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssel (34x48mm) T:2 zománchiány / Hungary ~1930. "Hungarian Tourist Association" enamelled and silver plated badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2" makers mark on back (34x38mm) C:XF enamell missing

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
33
~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) jelzett Ag díjérem füllel S.G.A. gyártói jelzéssel (20,73g/0.800/36mm) T:2 patina / Hungary ~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?)) hallmarked Ag award medal with ear and with S.G.A. makers mark (20,73g/0.800/36mm) C:XF patina
30573.

~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (20,73g/0.800/36mm) T:2 patina / Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (20,73g/0.800/36mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1930-1940. Szent Kristóf - Budapest nagyalakú, háromszögletű fém autójelvény (35,23g/95x110mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. Sanctus Christophorus - Budapest large size triangle shaped badge for automobiles (35,23g/95x110mm) C:XF
30574.

~1930-1940. "Szent Kristóf - Budapest" nagyalakú, háromszögletű fém autójelvény (35,23g/95x110mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Sanctus Christophorus - Budapest" large size triangle shaped badge for automobiles (35,23g/95x110mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930. Leánykálvineum nyíregyházi szeretetintézmény zománcozott fém jelvénye (35x39mm) T:2 hátoldalán matricák / Hungary ~1930. Leánykálvineum enamelled metal badge of the support institution of Nyíregyháza (35x39mm) C:XF stickers on back
30575.

~1930. "Leánykálvineum" nyíregyházi szeretetintézmény zománcozott fém jelvénye (35x39mm) T:2 hátoldalán matricák / Hungary ~1930. "Leánykálvineum" enamelled metal badge of the support institution of Nyíregyháza (35x39mm) C:XF stickers on back

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
~1930-1940. Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola zomácozott fém jelvény (46x50mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola enamelled metal badge of Kossuth Lajos Trade School (46x50mm) C:XF
30576.

~1930-1940. "Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola" zomácozott fém jelvény (46x50mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola" enamelled metal badge of Kossuth Lajos Trade School (46x50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930-1940. Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium zománcozott fém jelvény (39x62mm) T:2 kopás / Hungary ~1930-1940. Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium enamelled metal badge of Hungtarian Royal National St Ladislaus Reaschule of Budapest (39x62mm) C:XF worn
30577.

~1930-1940. "Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium" zománcozott fém jelvény (39x62mm) T:2 kopás / Hungary ~1930-1940. "Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium" enamelled metal badge of Hungtarian Royal National St Ladislaus Reaschule of Budapest (39x62mm) C:XF worn

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya ezüstözött Br kitüntetés csokorszalaggal, adományozói okirattal. A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31mm) T:2 / Hungary 1935. Youth Department of the Red Cross silver plated Br decoration, on bow ribbon, with awarding document. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:XF  HV 1197., HP 1455.
30578.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" ezüstözött Br kitüntetés csokorszalaggal, adományozói okirattal. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:2 / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" silver plated Br decoration, on bow ribbon, with awarding document. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:XF HV 1197., HP 1455.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10
1938-1945. Volksbund der Deutschen in Ungarn (Magyarországi Németek Népi Szövetsége) zománcozott gomblyuk jelvélny (24,5mm) T:2 / Hungary 1938-1945. Volksbund der Deutschen in Ungarn (Association of Hungarian Germans) enamelled buttonhole badge (24,5mm) C:XF
30579.

1938-1945. "Volksbund der Deutschen in Ungarn (Magyarországi Németek Népi Szövetsége)" zománcozott gomblyuk jelvélny (24,5mm) T:2 / Hungary 1938-1945. "Volksbund der Deutschen in Ungarn (Association of Hungarian Germans)" enamelled buttonhole badge (24,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27
1939. I. PAX-TING Magyar Cserkészlány Szövetség zománcozott Cu jelvénye a magyarországi világtalálkozó alkalmára (47x37mm) T:1-,2 / Hungary 1939. I. PAX-TING Association of Hungarian Girl Guides enamelled Cu badge for the Girl Scout World Camp held in Hungary (47x37mm) C:AU,XF
30580.

1939. "I. PAX-TING" Magyar Cserkészlány Szövetség zománcozott Cu jelvénye a magyarországi világtalálkozó alkalmára (47x37mm) T:1-,2 / Hungary 1939. "I. PAX-TING" Association of Hungarian Girl Guides enamelled Cu badge for the Girl Scout World Camp held in Hungary (47x37mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1944. Pro Labore Ganz 1844 zománcozott és aranyozott Cu jelvény, kiadva a Ganz 100. évfordulójára, hátoldalán MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36. gyártói jelzéssel (27mm) T:2 /  Hungary 1944. Pro Labore Ganz 1844 enamelled and gold plated Cu badge, issued for the 100th anniversary of the Ganz factory, with MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36. makers mark (27mm) C:XF
30581.

1944. "Pro Labore Ganz 1844" zománcozott és aranyozott Cu jelvény, kiadva a Ganz 100. évfordulójára, hátoldalán "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." gyártói jelzéssel (27mm) T:2 / Hungary 1944. "Pro Labore Ganz 1844" enamelled and gold plated Cu badge, issued for the 100th anniversary of the Ganz factory, with "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." makers mark (27mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyarország 1944. Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség Zn kitűző (25,5x21mm) T:2 / Hungary 1944. Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség Zn pin of the Swedish Embassy (25,5x21mm) C:XF
30582.

Magyarország 1944. "Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség" Zn kitűző (25,5x21mm) T:2 / Hungary 1944. "Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség" Zn pin of the Swedish Embassy (25,5x21mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1948. XIV. Olimpia London 1948 2db klf zománcozott jelvény (18x23mm) T:2 egyiknél ragasztott tű /  Hungary 1948. XIVth Olympiad London 1948 2pcs of diff enamelled metal badges (18x23mm) C:XF the pin is glued on one
30583.

1948. "XIV. Olimpia London 1948" 2db klf zománcozott jelvény (18x23mm) T:2 egyiknél ragasztott tű / Hungary 1948. "XIVth Olympiad London 1948" 2pcs of diff enamelled metal badges (18x23mm) C:XF the pin is glued on one

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft