Sostarics Lajos (1896-1968): Ich werde ihre Stadte ausradieren...!, propaganda plakát terv, vegyes technika, papír, kis szakadásokkal, jelzés nélkül, 29×20 cm
cca 1910 Mocznik mustár, nagyméretű reklám plakát, litográfia, Rechnitzer Frigyes műintézetéből, hajtott, kis szakadással, 92x62 cm / Hungarian mustard company advertisement poster, lithograph, folded, with small tear, 92x62 cm
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtott, restaurált, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, 64x96 cm