12300.
27. Lezárult nagyaukció
Plakát
80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD
1915 Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt Egylete adománygyűjtő kerti ünnepélylének plakátja, litográfia, Ifj. Kellner Ernő nyomdája, vászonra kasírozva, restaurált, 93,5x62 cm / 1915 Hungarian Red Cross charity event poster, lithography, on canvas, restored, 93,5x62 cm