12301.
27. Lezárult nagyaukció
Plakát
120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD
1919 Manno Miltiades (1879-1935): "Így dolgoztak a bitangok!" antibolsevista propaganda plakát, kiadja az Ébredő Magyarok Egyesülete, litográfia, Kellner és Mohrlüder Műintézete, restaurált, 95x63 cm / 1919 Antibolsevist propaganda poster, lithography, restored, 95x63 cm