Grafikai mappák, folyóirat- és katalógusritkaságok

Tételek száma: 9

Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino mappa. Linómetszet, papír, jelzett, 35×26 cm (20×), összesen: 20 db, Officina, én. Borító mappán szakadások.
10600.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Gara Arnold (1882-1929): 10 db illusztráció Kleist: Marquise von O c. novellához. Rézkarc (próbanyomat), papír, jelzett, összesen: 11 db, 16×11,5 cm
10601.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Marosán Gyula (1915 - 1996) - mappa, 11 lap a 20-ból (Toronto, 1967), linómetszet, Sorszámozott, összesen 50 példányban megjelent mappa. Mindegyik linómetszet mind szignált, 45 x 37 cm / Julius Marosan. Set of 11 lino-cuts (out of 50) Signed, numbered.
10602.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 635/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc leszakadt. / With 25 full page illustrations. Spine torn off. 25x34 cm
10603.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Medgyes László (1892-?): Figurák mappa. Színes litográfia, papír, jelzett, 21×15 cm (10×), összesen: 10 db. Bp., 1917. Dick Manó. Összesen 120 számozott példány készült. Ez a példány a 97 számú.
10604.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Simon János György (1894-1968): Autor dun bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
10605.

Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Toroczkai Wigand Ede (1869-1945): Hajdonába régös-régön... Bp. 1917. Táltos. 5 sztl. lev. 16 t. Kiadói, gerincén zsinórral átfűzött, illusztrált kartonálásban.
10606.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vadász Endre (1901-1944): Tiz rézkarc ex libris (1935). Rézkarc, papír, jelzett, 9×8,5 cm (10 ×) Dr. berei Soó Rezső magyar, Prof. Renato Fleri olasz és dr. Kardos László német bevezetésével. Megjelet 50 pédánvan ez a 47-es pédány.
10607.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Zichy Mihály (1827-1906) - Liebe (LAmour) c. mappája 33 heliogravürrel (a 40. ből). Leipzig, 1911. Privatdruck  A metszetek mérete 9x12 cm 25x23 cm-es kartonlapokon. Félvászon és bordázott félbőr tékákban. Szép állapotban (egy metszeten folt) /  Mikhal Zichy: Love. 33 heliogravures (out of 40) 9x12 cm in file. Private issue. In half linen case. 29x33 cm
10608.

Zichy Mihály (1827-1906) - Liebe (L'Amour) c. mappája 33 heliogravürrel (a 40. ből). Leipzig, 1911. Privatdruck A metszetek mérete 9x12 cm 25x23 cm-es kartonlapokon. Félvászon és bordázott félbőr tékákban. Szép állapotban (egy metszeten folt) / Mikhal Zichy: Love. 33 heliogravures (out of 40) 9x12 cm in file. Private issue. In half linen case. 29x33 cm

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft