https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/27/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Grafikai-mappak-folyoirat-es-katalogusritkasagok~10907/Vadasz-Endre-1901-1944-Tiz-rezkarc-ex-libris-1935-Rezkarc-papir-jelzett-9C3978-5-cm-10-C3~II1586982
1586982
10607
27
40000
Graphical art booklets, magazines and brochures
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
LeÃrás:
Vadász Endre (1901-1944): Tiz rézkarc ex libris (1935). Rézkarc, papÃr, jelzett, 9×8,5 cm (10 ×) Dr. berei Soó RezsÅ‘ magyar, Prof. Renato Fleri olasz és dr. Kardos László német bevezetésével. Megjelet 50 pédánvan ez a 47-es pédány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván