Gara Arnold (1882-1929): 10 db illusztráció Kleist: Marquise von O c.... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/27/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Grafikai-mappak-folyoirat-es-katalogusritkasagok~10907/Gara-Arnold-1882-1929-10-db-illusztracio-Kleist-Marquise-von-O-c-novellahoz-Rezkarc-prob~II1586830
1586830
10601
27
Graphical art booklets, magazines and brochures
Leírás: Gara Arnold (1882-1929): 10 db illusztráció Kleist: Marquise von O c. novellához. Rézkarc (próbanyomat), papír, jelzett, összesen: 11 db, 16×11,5 cm
: vörös_iván