Porcelán

Tételek száma: 14

11164.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
10
cca 1910 Zsolnay rákos-kígyós nagy tál, ökörvérmázas fehércserép, formába öntött, jelzett, formaszámmal:6108, tűzrepedéssel, d:35 cm, m:9 cm / Zsolnay bowl with crab figure, with fire crack
11165.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
cca 1910 Zsolnay kofaasszony, formába öntött fehércserép, felületén több színű eozinmázakkal festett. Tervező: Beszédes János László (1874-1922). Restaurált, jelzett (körpecsét), formaszám:8571 m:35 cm / Zsolnay costermonger figure. Restored.
11166.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
11167.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Zsolnay parasztlány libákkal, eozin mázas, jelzett, hibátlan, formaszám:9998, m:24 cm / Zsolnay peasant girl with geese, flawless
11168.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Herendi koi hal, kézzel festett, jelzett, festék kopásokkal, h:20 cm, m:6.5 cm / Herendi koi fish, slightly worn
11169.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett Fischer I. Budapest m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11170.

Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11171.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Fischer I. óratok, áttört falazatú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, müködő Kienzle órával, m:18 cm / Fischer clock case, hand-painted, flawless, with working clock
11172.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
Hollóházi Szász Stúdióban készült számozott (2/200) kobaltkék-arany teás készlet, jelzett, hibátlan / Hollóházi tea set, flawless. Limited edition
11173.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példányszámú, sorszámozott 19/20. aláírt. Hibátlan de a mázon apró, felületi karc./ Chinaware limited edition porcelain. Signed
11174.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1900 Saint Clément Terre de Lorraine padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan, m:54 cm / S Cément floorvase, perfect condition
11175.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft