cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ö... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/26/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~10257/cca-1910-Zsolnay-Orfeusz-es-Euridike-formaba-ontott-fehercserep--okorver-mazas-jelze~II1473755
1473755
11167
26
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ökörvér mázas, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8819, m:28 cm / Zsolnay Orpheus and Euridice. Restored.
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: