11171.
26. Lezárult nagyaukció
Porcelán
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
cca 1890 Fischer vagy Zsolnay hiányos teáskészlet, kézzel festett, restaurált, kopott aranyozás, jelzés nélkül, összesen:4 db / Fischer or Zsolnay deficient tea set, restored, worn gilding, unsigned