Falerisztika

Tételek száma: 41

~1900. Könyves Kálmán Páholy jelvénye zománcozott Br gomblyukjelvény. AZ ELŐÍTÉLETEK LEGYŐZÉSÉHEZ - KÖNYVES KÁLMÁN - PEST - KEL: - 000872 - I. 24. (39x31mm) T:2 Hungary ~1900. Coloman the Learned Lodge badge enamelled Br button badge (39x31mm) C:XF
30533.

~1900. "Könyves Kálmán Páholy jelvénye" zománcozott Br gomblyukjelvény. "AZ ELŐÍTÉLETEK LEGYŐZÉSÉHEZ - KÖNYVES KÁLMÁN - PEST - KEL: - 000872 - I. 24." (39x31mm) T:2 Hungary ~1900. "Coloman the Learned Lodge badge" enamelled Br button badge (39x31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1909. IV. Nemzetközi Tejgazdasági Kongresszus Budapesten ezüstözött fém jelvény aranyozott Br akasztóval. IV CONGRES INTERNATIONAL DE LAITERIE BUDAPEST 6. II. JUIN 1909 (45x22mm) T:2 Hungary 1909. 4th International Dairy Congress in Budapest silver plated metal badge with gilt Br hanger. Sign: Szirmai Tony (45x22mm) C:XF HP 5288.
30534.

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1909. "IV. Nemzetközi Tejgazdasági Kongresszus Budapesten" ezüstözött fém jelvény aranyozott Br akasztóval. "IV CONGRES INTERNATIONAL DE LAITERIE BUDAPEST 6. II. JUIN 1909" (45x22mm) T:2 Hungary 1909. "4th International Dairy Congress in Budapest" silver plated metal badge with gilt Br hanger. Sign: Szirmai Tony (45x22mm) C:XF HP 5288.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. Commemorative Medal for the Victory at Krasnik Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF
30535.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
~1920-1930. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja / III. díj Ag díjérem (14.52g/33x26mm) + Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja ezüstözött fém díjérem (33x26mm) T:2 Hungary ~1920-1930. Athletic and Football Club / III Ag award medal (14.52g/33x26mm) + Athletic and Football Club silver plated metal award medal (33x26mm) C:XF
30536.

~1920-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja / III. díj" Ag díjérem (14.52g/33x26mm) + "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött fém díjérem (33x26mm) T:2 Hungary ~1920-1930. "Athletic and Football Club / III" Ag award medal (14.52g/33x26mm) + "Athletic and Football Club" silver plated metal award medal (33x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1925. M.A.F.C. (Műegyetemi Atlétikai és Football Club) 1925.10.14. I. Br birkózó díj plakett (86x61mm) T:2 Hungary 1925. M.A.F.C. (Athletic and Football Club of University of Technology) 1925.10.14. I. Br wrestler award plaque (86x61mm) C:XF
30537.

1925. "M.A.F.C. (Műegyetemi Atlétikai és Football Club) 1925.10.14. I." Br birkózó díj plakett (86x61mm) T:2 Hungary 1925. "M.A.F.C. (Athletic and Football Club of University of Technology) 1925.10.14. I." Br wrestler award plaque (86x61mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Magyar Evezős Szövetség jelzett Ag díjérem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, hátoldalon KORM. NÉLK. NÉGYES I. BPEST 1939. VI. 25. gravírozással (46,11g/50,5mm) T:2,2- ph., apró ü. Hungary 1926. Hungarian Rowing Club marked Ag award medal with makers mark BERÁN N BPEST, and with engraving. Sign.: Lajos Berán (46,11g/50,5mm) C:XF,VF edge error, small ding HPII 218.
30538.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "KORM. NÉLK. NÉGYES I. BPEST 1939. VI. 25." gravírozással (46,11g/50,5mm) T:2,2- ph., apró ü. Hungary 1926. "Hungarian Rowing Club" marked Ag award medal with makers mark "BERÁN N BPEST", and with engraving. Sign.: Lajos Berán (46,11g/50,5mm) C:XF,VF edge error, small ding HPII 218.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1929. Szombathely 1929 VIII 25 aranyozott fém lövész díjérem ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (40mm) T:2 Hungary 1929. Szombathely 25.08.1929 gilt metal shooter award medal with makers mark ARKANZAS BUDAPEST (40mm) C:XF
30539.

1929. "Szombathely 1929 VIII 25" aranyozott fém lövész díjérem "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 Hungary 1929. "Szombathely 25.08.1929" gilt metal shooter award medal with makers mark "ARKANZAS BUDAPEST" (40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1896-1898. Eperjesi Torna- és Vívó Egyesület 1896 jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (10,79g/0.800/29,5mm) T:2,2- Hungary ~1896-1898. Gymnastics and Fencing Association of Eperjes (Presov) hallmarked Ag award medal without ribbon, with makers mark S.G.A. (10,79g/0.800/29,5mm) C:XF,VF
30540.

~1896-1898. "Eperjesi Torna- és Vívó Egyesület 1896" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (10,79g/0.800/29,5mm) T:2,2- Hungary ~1896-1898. "Gymnastics and Fencing Association of Eperjes (Presov)" hallmarked Ag award medal without ribbon, with makers mark "S.G.A." (10,79g/0.800/29,5mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. A Hazáért Br polgári lövészjelvény (33x39,5mm) T:2 Hungary ~1930. For the Motherland Br civilian riflemans badge (33x39,5mm) C:XF
30541.

~1930. "A Hazáért" Br polgári lövészjelvény (33x39,5mm) T:2 Hungary ~1930. "For the Motherland" Br civilian rifleman's badge (33x39,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1930. A Hazáért Br polgári lövészjelvény az Országos Frontharcos Szövetség tagjai számára (33x39,5mm) T:2 Hungary ~1930. For the Motherland Br civilian riflemans badge for the members of the Hungarian Front Fighters Association (33x39,5mm) C:XF
30542.

~1930. "A Hazáért" Br polgári lövészjelvény az Országos Frontharcos Szövetség tagjai számára (33x39,5mm) T:2 Hungary ~1930. "For the Motherland" Br civilian rifleman's badge for the members of the Hungarian Front Fighters Association (33x39,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1930. Mindent vissza! zománcozott fém irredenta jelvény (16,5x21,5mm) T:2,2- Hungary ~1930. Return everything! enamelled metal irredenta badge (16,5x21,5mm) C:XF,VF
30543.

~1930. "Mindent vissza!" zománcozott fém irredenta jelvény (16,5x21,5mm) T:2,2- Hungary ~1930. "Return everything!" enamelled metal irredenta badge (16,5x21,5mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
~1930. Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye. Szign.: JEROUSCHEK / BPEST / SEMMELWEISS U 7. (26x22.5mm) T:2
30544.

~1930. "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye. Szign.: JEROUSCHEK / BPEST / SEMMELWEISS U 7. (26x22.5mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft