Falerisztika

Tételek száma: 41

1974. Béke és Barátság Érdemrend aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 77 adományozás! T:1-,2 R! Hungary 1974. Order of Merit of Peace and Amity gilt, enamelled Ag decoration with ribbon, only 77 awards! C:AU,XF R! NMK 713.
30557.

1974. "Béke és Barátság Érdemrend" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 77 adományozás! T:1-,2 R! Hungary 1974. "Order of Merit of Peace and Amity" gilt, enamelled Ag decoration with ribbon, only 77 awards! C:AU,XF R! NMK 713.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
1980. Közös Űrrepülés - 1980 hidegzománcozott fém jelvény (2x) (30mm) T:2  Hungary 1980. Common Space Flight - 1980 enamelled metal badge (2x) (30mm) C:XF
30558.

1980. "Közös Űrrepülés - 1980" hidegzománcozott fém jelvény (2x) (30mm) T:2 Hungary 1980. "Common Space Flight - 1980" enamelled metal badge (2x) (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
~1980. MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok aranyozott, festett, jelzett Ag kitűző (22x17mm) T:1- Hungary ~1980. MTK VM - Perpetual Champion gilt, painted Ag sports clubs pin (22x17mm) C:AU
30559.

~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, festett, jelzett Ag kitűző (22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, painted Ag sports club's pin (22x17mm) C:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF  NMK 720.
30560.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
DN Kardos griffet ábrázoló címeres aranyozott fém jelvény (46x37mm) T:2 ND Griffin with sword on coat of arms gilt metal badge (46x37mm) C:XF
30561.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1937. Az Amatőr Atlétikai Unió Metropolitan Szövetsége / 1937 - 300 Yard Vegyes Váltó jelzett Ag díjérem (24,26g/0.925/38mm) T:2 USA 1937. Metropolitan Association of the A.A.U. / 1937 - 300 YD Medley Relay hallmarked Ag award medal (24,26g/0.925/38mm) C:XF
30562.

Amerikai Egyesült Államok 1937. "Az Amatőr Atlétikai Unió Metropolitan Szövetsége / 1937 - 300 Yard Vegyes Váltó" jelzett Ag díjérem (24,26g/0.925/38mm) T:2 USA 1937. "Metropolitan Association of the A.A.U. / 1937 - 300 YD Medley Relay" hallmarked Ag award medal (24,26g/0.925/38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Ausztria 1934. I. Ejtőernyős rádiójelentés - Ö.F.G. - 1934 repülős fém jelvény szalaggal (24x33mm) + DN ÖFG aranyozott, zománcozott Br repülős nyakkendőtű (12x25mm) T:2 Austria 1934. Ist Parachute Radio Report - Ö.F.G. - 1934 flying metal badge with ribbon. I. FALLSCHIRM FUNKBERICHT - Ö.F.G. - 1934 (24x3mm) + ND ÖFG gilt, enamelled Br flying tie pin (12x25mm) C:XF
30563.

Ausztria 1934. "I. Ejtőernyős rádiójelentés - Ö.F.G. - 1934" repülős fém jelvény szalaggal (24x33mm) + DN "ÖFG" aranyozott, zománcozott Br repülős nyakkendőtű (12x25mm) T:2 Austria 1934. "Ist Parachute Radio Report - Ö.F.G. - 1934" flying metal badge with ribbon. "I. FALLSCHIRM FUNKBERICHT - Ö.F.G. - 1934" (24x3mm) + ND "ÖFG" gilt, enamelled Br flying tie pin (12x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Görögország ~1930. Balkán Játékok - Athén fém emlékérem Huguenin gyártói jelzéssel (50mm) T:2 Greece ~1930. Balkan Games - Athens metal medal with makers mark Huguenin. JEUX BALKANIQUES - ATHENES (50mm) C:XF
30564.

Görögország ~1930. "Balkán Játékok - Athén" fém emlékérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 Greece ~1930. "Balkan Games - Athens" metal medal with makers mark "Huguenin". "JEUX BALKANIQUES - ATHENES" (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német 3. Birodalom 1939. Munka napja - Május 1. fém propaganda jelvény W. Hörnlein gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2-,3  German Third Reich 1939. 1. Mai - Tag der Arbeit (International Workers Day) metal propaganda badge with makers mark W. Hörnlein (35,5mm) C:VF,F
30565.

Német 3. Birodalom 1939. "Munka napja - Május 1." fém propaganda jelvény "W. Hörnlein" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2-,3 German Third Reich 1939. "1. Mai - Tag der Arbeit (International Workers' Day)" metal propaganda badge with maker's mark "W. Hörnlein" (35,5mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Románia ~1930. Életmentő zománcozott fém gomblyuk jelvény (15,5m) T:2 Romania ~1930. Salvamar (lifeguard) enamelled metal button budge (15,5m) C:XF
30566.

Románia ~1930. "Életmentő" zománcozott fém gomblyuk jelvény (15,5m) T:2 Romania ~1930. "Salvamar (lifeguard)" enamelled metal button budge (15,5m) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svédország ~1900. Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és C.C. Sporrong & Co., Stockholm gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2 Sweden ~1900. Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with horizontal pin and makers mark C.C. Sporrong & Co., Stockholm in original case (23.08g/41mm) C:AU,XF
30567.

Svédország ~1900. "Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével" jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2 Sweden ~1900. "Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house" gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with horizontal pin and makers mark "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" in original case (23.08g/41mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Olaszország 1912. 1912. évi nyári olimpiai játékok (Stockholm) sorszámozott jelvény. Szign.: BERTONI MILANO (15x13mm) T:1-  Italy 1912. Olympic Games 1912 Stockholm numbered badge. Sign.: BERTONI MILANO (15x13mm) C:AU
30568.

Olaszország 1912. "1912. évi nyári olimpiai játékok (Stockholm)" sorszámozott jelvény. Szign.: BERTONI MILANO (15x13mm) T:1- Italy 1912. "Olympic Games 1912 Stockholm" numbered badge. Sign.: BERTONI MILANO (15x13mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft