Falerisztika

Tételek száma: 41

~1930. Loértékesítő aranyozott, zománcozott Br kitűző (16x14mm) T:2 Hungary ~1930. horse-dealer gilt, enamelled Br pin (16x14mm) C:XF
30545.

~1930. "Loértékesítő" aranyozott, zománcozott Br kitűző (16x14mm) T:2 Hungary ~1930. "horse-dealer" gilt, enamelled Br pin (16x14mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. Királyi Magyar Automobil-Club Vezetője ezüstözött Br jelvény, hátoldalán sorszámmal (46mm) T:2,2- ezüstözés kopott ~1930. Driver of the Hungarian Royal Automobil-Club silver plated Br badge with serial number on its back (46mm) C:XF,VF silver plating faded
30546.

~1930. "Királyi Magyar Automobil-Club Vezetője" ezüstözött Br jelvény, hátoldalán sorszámmal (46mm) T:2,2- ezüstözés kopott ~1930. "Driver of the Hungarian Royal Automobil-Club" silver plated Br badge with serial number on its back (46mm) C:XF,VF silver plating faded

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1935. Cs.M.E. aranyozott fém motoros díjplakett (42,5x58mm) T:2 Hungary 1935. Cs.M.E. gilt metal motor award plaque (42,5x58mm) C:XF
30547.

1935. "Cs.M.E." aranyozott fém motoros díjplakett (42,5x58mm) T:2 Hungary 1935. "Cs.M.E." gilt metal motor award plaque (42,5x58mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1936. I. díj Mátraháza 936 II 23 Br díjérem (50mm) T:2 Hungary 1936. Ist Award Mátraháza 23.II.1936 Br arward medal (50mm) C:XF
30548.

1936. "I. díj Mátraháza 936 II 23" Br díjérem (50mm) T:2 Hungary 1936. "Ist Award Mátraháza 23.II.1936" Br arward medal (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1937. Művezetők Szövetsége 1897-1937 jelzett Au jelvény (1,56g/0.580/26x16mm) T:2 Hungary 1937. Association of Foreman 1897-1937 hallmarked Au badge (1,56g/0.580/26x16mm) C:XF
30549.

1937. "Művezetők Szövetsége 1897-1937" jelzett Au jelvény (1,56g/0.580/26x16mm) T:2 Hungary 1937. "Association of Foreman 1897-1937" hallmarked Au badge (1,56g/0.580/26x16mm) C:XF

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1937. Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2 Hungary Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF
30550.

1937. "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon" irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2 Hungary "Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon" irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés adományozói tokban T:2 Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 4th Grade enamelled gilt Br decoration in original case C:XF NMK 532.
30551.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés adományozói tokban T:2 Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" enamelled gilt Br decoration in original case C:XF NMK 532.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1950. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal Dobi István aláírásával, adományozói tokban T:2 Hungary 1950. Merit Medal of the Hungarian Peoples Republic Bronze Grade enamelled Br decoration on ribbon, awarding document with the signature of István Dobi, in original case C:XF NMK 536.
30552.

1950. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal Dobi István aláírásával, adományozói tokban T:2 Hungary 1950. "Merit Medal of the Hungarian People's Republic Bronze Grade" enamelled Br decoration on ribbon, awarding document with the signature of István Dobi, in original case C:XF NMK 536.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
11
~1950. Vegyipari és Energiaügyi Miniszter - Kazincbarcika Építéséért Emlékérem zománcozott fém kitüntetés (34mm) T:2 Hungary ~1950. Minister of Energy and Chemical Industry - For Building of Kazincbarcika Medal enamelled metal decoration (34mm) C:XF
30553.

~1950. "Vegyipari és Energiaügyi Miniszter - Kazincbarcika Építéséért Emlékérem" zománcozott fém kitüntetés (34mm) T:2 Hungary ~1950. "Minister of Energy and Chemical Industry - For Building of Kazincbarcika Medal" enamelled metal decoration (34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
~1950. MMSZ Magyar Motoros Szövetség ezüstözött fém jelvény (53,5x62mm) T:2 Hungary ~1950. MMSZ - Hungarian Motor Association silver-plated metal badge (53,5x62mm) C:XF
30554.

~1950. "MMSZ Magyar Motoros Szövetség" ezüstözött fém jelvény (53,5x62mm) T:2 Hungary ~1950. "MMSZ - Hungarian Motor Association" silver-plated metal badge (53,5x62mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1966. VIII. Atlétiaki E.B. Budapest 1966 - Rendező zománcozott fém jelvény (43x22mm) T:2 Hungary 1966. 8th European Athletics Championships Budapest 1966 - Organizer enamelled metal badge (43x22mm) C:XF
30555.

1966. "VIII. Atlétiaki E.B. Budapest 1966 - Rendező" zománcozott fém jelvény (43x22mm) T:2 Hungary 1966. "8th European Athletics Championships Budapest 1966 - Organizer" enamelled metal badge (43x22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1970. MAVAD (Magyar Vadgazdálkodási és Kereskedelmi Részvénytársaság) - Hungaria zománcozott fém jelvény (46x34mm) T:2 Hungary ~1970. Hungarian Wildlife Management and Trading Company Ltd. - Hungaria enamelled metal badge (46x34mm) C:XF
30556.

~1970. "MAVAD (Magyar Vadgazdálkodási és Kereskedelmi Részvénytársaság) - Hungaria" zománcozott fém jelvény (46x34mm) T:2 Hungary ~1970. "Hungarian Wildlife Management and Trading Company Ltd. - Hungaria" enamelled metal badge (46x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft