Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 26

cca 1930 Gyermek posta, gyerekjáték, különféle játék okmánytípusokkal, stb., Kraus Játékáruház, Bp., eredeti dobozában, jó állapotban / Children post toy with stamps
11038.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Frauenlob Traubenpresse szőlőprés, öntött vas és porcelán, fa talapzatra erősítve, jelzett, Mod8 felirattal a hátoldalán, m:38 cm / Grape press. Cas iron - chinaware on wood 38 cm
11039.

Frauenlob Traubenpresse szőlőprés, öntött vas és porcelán, fa talapzatra erősítve, jelzett, "Mod8" felirattal a hátoldalán, m:38 cm / Grape press. Cas iron - chinaware on wood 38 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17
XVIII. sz. vége - XIX. sz eleje: Kovás, szakállas puska feltehetőleg Afganisztánból. Díszítésekkel, hozzá tartozó bőr szíjjal. / Vintage riffle probably from Afganisthan from the XVIIIth century. 170 cm
11040.

XVIII. sz. vége - XIX. sz eleje: Kovás, "szakállas" puska feltehetőleg Afganisztánból. Díszítésekkel, hozzá tartozó bőr szíjjal. / Vintage riffle probably from Afganisthan from the XVIIIth century. 170 cm

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
cca 1960 Csepel Pannonia egyedi motorkerékpár makett, fa talapzaton, rendkívül részletgazdag kidolgozással. Az állványról levehető. Minden része mozgatható. Szép állapotban. / Csepel Pannonia modell motorcycle, good condition 42x24 cm
11041.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10
Szecessziós fém karaffa, sorszámozott, jó állapotban, / Art nouveau caraffa. Metal-glass. m:27 cm
11042.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
17
19. sz., Megváltó Krisztus, antik orosz ikon, festett fa, aranyozott ezüst okládban, ezüstjellel, 22×18 cm /  19th century, Christ the Saviour, antique Russian icon, painted wood, in goldplated silver oklad, with silver hallmark, 22×18 cm
11043.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
21
XVII-XVIII. század: Etiópiából származó vallási kegytárgy, kézzel festett, üreges bronz, oldalán vallási jelenetekkel: Keresztelő Szt. János, Sárkányölő Szt. György, Jézus. / XVII-XVIIIth century, Ethiopia sacral object. Hollow bronze with hand painted sacral images. St. George with the dragon, Jesus, Baptising John 18 cm
11044.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Antik réz kávédaráló, porcelán kis mitológiai jelenettel, matricás, jelzés nélkül, / Vintage brass coffe grinder m:17 cm
11045.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
XIX. sz. Jelzett antik orosz szamovár, réz / XIXth century, Russia marked antique samovar. Brass. m:43 cm
11047.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Margitsziget Palatinus üdítővíz - színes, rajzos zománc reklámtábla. Boos und Hahn, Ortenberg-Baden. Sarkain sérült, ívelt. / Enameled advertising table. Pyro-Email, damaged on the sides 30x40 cm
11048.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1930 Original Richter. Kő építő játék eredeti dobozában, eredeti prospektussal (borító nélkül). Fa dobozban. / cca 1930 Original Richter stone building toy. Complete set, with original booklet (missing cover). In wooden box.
11049.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Antik harapó kutyát formázó bronz diótörő, jelzés nélkül, / Nut cracker in the shape of a biting dog. Bronze. m:13,5, h:27 cm
11050.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft