Műtárgy, antikvitás Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1189184
11051
23
Art, antiquities
Goldschmidt Arany tea, illusztrált fémdoboz, nagyméretű, 24x23x27cm/ Goldschmidt Gold tea box, illustrated, large 24x23x27cm 1189177
11052
23
Art, antiquities
Klein és Fia R.T. kir. udvari szállító,Parfumerie -Savonnerie, fadoboz, 17x17x8cm/
Klein and Son R.T. Royal. yard supplier Parfumerie -Savonnerie, wooden boxes, 17x17x8cm 1189169
11053
23
Art, antiquities
Hungarian paprika, Szeged, fémdoboz, nagyméretű, 26x18x18cm/ Hungarian paprika, Szeged, metal box, large 26x18x18cm 1196851
11054
23
Art, antiquities
Szecessziós tinta és írószertartó, ón- csiszolt üveg, csorba az üvegeken / Art nouveau ink and pen holder. Small fault on the glass 22×8 cm, 18×10 cm 1204375
11055
23
Art, antiquities
cca 1920 Ford autókhoz való benzin szint mérő. Réz. / cca 1920 Benzin level meter for vintage Ford cars. Copper. 30 cm 1200759
11056
23
Art, antiquities
cca 1900 Olmütz/Olomuc gyöngyházberakásos városkép falidísz fémkeretben / Town view ornament with shell inlay in metal frame d:16cm 1203749
11057
23
Art, antiquities
XIX. sz. Nepáli áldozati edény. Mázas kerámia / XIXth century Nepal, sacrifice bowl. Made of ceramics. 13 cm 1157631
11058
23
Art, antiquities
XIX. sz. eleje: Úti ikon, triptichon egy része,orosz, zománcdíszes bronz, Jézus és Mária életéből vett jelenetekkel ,kis lyukkal a tetején, / XIXth century traveller triptichon, Russian, painted bronze with hole for necklace 15,5*10 cm 1204835
11059
23
Art, antiquities
Szecessziós levélbontó, réz, jelzett (Duval), / Art nouveau bronze letter-opener 26 cm 1204366
11060
23
Art, antiquities
cca 1900 Összecsukható lornyon. Fém, díszes véséssel, rugó nélküli / cca 1900 Vintage glasses 15 cm 1189850
11061
23
Art, antiquities
cca 1930 Erdély címerével díszített zománcozott parfüm tartó / Enameled perfume holder ornamented with the coat of arms of Transylvania 6x7 cm 1189801
11062
23
Art, antiquities
cca 1880 Bronz kézfej, jelzett (Sclick féle Vasöntöde Pesten) / Bronze hand from Pest factory 15×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft