42 000 Ft
21
19. sz., Megváltó Krisztus, antik orosz ikon, festett fa, aranyozott ezüst okládban, ezüstjellel, 22×18 cm / 19th century, Christ the Saviour, antique Russian icon, painted wood, in goldplated silver oklad, with silver hallmark, 22×18 cm