Falerisztika

Tételek száma: 39

1890. Bányász és Erdész Akadémiai Athléta Club Selmeczbányán 1890 / Az érdemnek aranyozott Br díjérem mellszalagon (39mm) T:2,2- aranyozás kopott Hungary 1890. Miner and Forester Academy Athletics Club Selmeczbánya 1890 / For merit gold plated Br award medal with ribbon (39mm) C:XF,VF gold plating worn
30460.

1890. "Bányász és Erdész Akadémiai Athléta Club Selmeczbányán 1890 / Az érdemnek" aranyozott Br díjérem mellszalagon (39mm) T:2,2- aranyozás kopott
Hungary 1890. "Miner and Forester Academy Athletics Club Selmeczbánya 1890 / For merit" gold plated Br award medal with ribbon (39mm) C:XF,VF gold plating worn

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1892. I. Ferenc József koronázásnak 25. évfordulójára aranyozott Br emlékérem. 1867 JUNIUS 7. - 1892 JUNIUS 7. / ELSŐ FERENCZ JÓZSEF MAGYARORSZÁG KIRÁLYLYÁ KORONÁZÁSÁNAK HUSZONÖT ÉVES JUBILEUMÁNAK EMLÉKÉRE (34mm) T:2-,3 ph., aranyozás lekopott Hungary 1892. 25th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph Br commemorative medallion (34mm) C:VF,F edge error, worn gilding
30461.

1892. "I. Ferenc József koronázásnak 25. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem. "1867 JUNIUS 7. - 1892 JUNIUS 7. / ELSŐ FERENCZ JÓZSEF MAGYARORSZÁG KIRÁLYLYÁ KORONÁZÁSÁNAK HUSZONÖT ÉVES JUBILEUMÁNAK EMLÉKÉRE" (34mm) T:2-,3 ph., aranyozás lekopott
Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph" Br commemorative medallion (34mm) C:VF,F edge error, worn gilding

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1896. Magyarország Ezeréves Fennállása - Árpád - I. Ferenc József 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlékérem 896-1896 Br emlékérem füllel (33mm) T:2 kis ph. Hungary 1896. Thousand Year Existence of Hungary - Árpád - Franz Joseph I 896-1896 / National Millennium Exhibition - Commemorative medal 896-1896 Br commemorative medal with ear (33mm) C:XF slight edge error
30462.

1896. "Magyarország Ezeréves Fennállása - Árpád - I. Ferenc József 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlékérem 896-1896" Br emlékérem füllel (33mm) T:2 kis ph.
Hungary 1896. "Thousand Year Existence of Hungary - Árpád - Franz Joseph I 896-1896 / National Millennium Exhibition - Commemorative medal 896-1896" Br commemorative medal with ear (33mm) C:XF slight edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898. A Sportvilág Verseny Díja / II. díj 1898. IV. 24. jelzett Ag díjérem, sas formájú tartó láncon, a sas hátoldalán ABEL WIEN gyártói jelzés (33mm) T:2- Hungary 1898. Award of the Sports World / Second place 24. IV. 1898. hallmarked Ag award medal with eagle shaped upper part, ABEL WIEN makers mark on the back of the eagle (33mm) C:VF
30463.

1898. "A Sportvilág Verseny Díja / II. díj 1898. IV. 24." jelzett Ag díjérem, sas formájú tartó láncon, a sas hátoldalán "ABEL WIEN" gyártói jelzés (33mm) T:2-
Hungary 1898. "Award of the Sports World / Second place 24. IV. 1898." hallmarked Ag award medal with eagle shaped upper part, "ABEL WIEN" makers mark on the back of the eagle (33mm) C:VF

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
~1900. Edison Kerékpár Egyesület jelzett Ag díjérem sas ábrázolású jelzett Ag díszítménnyel, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:48.39g/57mm) T:2 Hungary ~1900. Edison Bicycle Association hallmarked Ag award medal with hallmarked eagle, and with makers mark S.G.A. (Br.:48.39g/57mm) C:XF
30464.

~1900. "Edison Kerékpár Egyesület" jelzett Ag díjérem sas ábrázolású jelzett Ag díszítménnyel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:48.39g/57mm) T:2
Hungary ~1900. "Edison Bicycle Association" hallmarked Ag award medal with hallmarked eagle, and with makers mark "S.G.A." (Br.:48.39g/57mm) C:XF

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme aranyozott Br kitüntetés szalaggal, tűzoltósisakkal T:2 apró ly., kis patina Hungary 1904. The Hungarian Fireman Association, X years service medal gilt Br decoration on ribbon with fireman-helmet suspension C:XF small hole, small patina
30465.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés szalaggal, tűzoltósisakkal T:2 apró ly., kis patina
Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, X years service medal" gilt Br decoration on ribbon with fireman-helmet suspension C:XF small hole, small patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. Viszontlátásra 1920. június 8. Br ovális érem. A.D. 1914 - VISZONTLÁTÁSRA 1920. JUN. 8. / SI VIS VITAM DA SANGVINEM (47x28mm) T:2 Hungary 1914. Goodbye 8 Jun 1920 Br oval medal. Sign.: Richárd Zutt (47x28mm) C:XF
30466.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Viszontlátásra 1920. június 8." Br ovális érem. "A.D. 1914 - VISZONTLÁTÁSRA 1920. JUN. 8. / SI VIS VITAM DA SANGVINEM" (47x28mm) T:2
Hungary 1914. "Goodbye 8 Jun 1920" Br oval medal. Sign.: Richárd Zutt (47x28mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
~1920. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme, 15 év után jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (17.9g/0.800/37mm) T:2,2- patina Hungary ~1920. Service Medal of the Hungarian Fireman Association, after 15 Years hallmarked Ag decoration without ribbon (17.9g/0.800/37mm) C:aXF patina
30467.

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme, 15 év után" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (17.9g/0.800/37mm) T:2,2- patina
Hungary ~1920. "Service Medal of the Hungarian Fireman Association, after 15 Years " hallmarked Ag decoration without ribbon (17.9g/0.800/37mm) C:aXF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1920-1930. Lovaspólót ábrázoló Ag érem (8.59g/37x25mm) T:2 ~1920-1930. Ag polo medal without hallmark. Sign.: Huguenin (8.59g/37x25mm) C:XF
30468.

~1920-1930. Lovaspólót ábrázoló Ag érem (8.59g/37x25mm) T:2
~1920-1930. Ag polo medal without hallmark. Sign.: Huguenin (8.59g/37x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1930. Concours DElégance - Az Úrvezető Rendezésében aranyozott Br jelvény (77x61mm) T:2 a csavarok letörtek Hungary 1930. Concours DElégance - Az Úrvezető Rendezésében gold plated Br badge (77x61mm) C:XF the screws are missing
30469.

1930. "Concours D'Elégance - Az Úrvezető Rendezésében" aranyozott Br jelvény (77x61mm) T:2 a csavarok letörtek
Hungary 1930. "Concours D'Elégance - Az 'Úrvezető' Rendezésében" gold plated Br badge (77x61mm) C:XF the screws are missing

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1930. Magyar Posztógyári Sport Egyesület 1930 jelzett Ag kerékpáros sportérem füllel (29mm) T:2- karc Hungary 1930. Hungarian Cloth Factory Sports Association 1930 marked Ag sports medal with ear (29mm) C:VF scratched
30470.

1930. "Magyar Posztógyári Sport Egyesület 1930" jelzett Ag kerékpáros sportérem füllel (29mm) T:2- karc
Hungary 1930. "Hungarian Cloth Factory Sports Association 1930" marked Ag sports medal with ear (29mm) C:VF scratched

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Pincés Puder István (1907-) ~1930. Jelzett Ag birkózó díjérem hátoldalon HAWEL BP (21.07g/38mm) T:2- Hungary ~1930. Ag wrestler medal with hallmark, on the back with makers mark HAWEL BP. Sign.: István Pincés Puder (21.07g/38mm) C:VF
30471.

Pincés Puder István (1907-) ~1930. Jelzett Ag birkózó díjérem hátoldalon "HAWEL BP" (21.07g/38mm) T:2-
Hungary ~1930. Ag wrestler medal with hallmark, on the back with makers mark "HAWEL BP". Sign.: István Pincés Puder (21.07g/38mm) C:VF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft