Falerisztika

Tételek száma: 39

1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban, dísztok csatja kissé sérült T:1- Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled decoration on ribbon and with thin ribbon and miniature, in original case, the clasp of the case is damaged C:AU NMK 715.
30484.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban, dísztok csatja kissé sérült T:1-
Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled decoration on ribbon and with thin ribbon and miniature, in original case, the clasp of the case is damaged C:AU
NMK 715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1979. Közös Űrrepülés - 1979 hidegzománcozott fém jelvény (30mm) + 1980. Közös Űrrepülés - 1980 hidegzománcozott fém jelvény (30mm) T:2 Hungary 1979. Common Space Flight - 1979 enamelled metal badge (30mm) + 1980. Common Space Flight - 1980 enamelled metal badge (30mm) C:XF
30485.

1979. "Közös Űrrepülés - 1979" hidegzománcozott fém jelvény (30mm) + 1980. "Közös Űrrepülés - 1980" hidegzománcozott fém jelvény (30mm) T:2
Hungary 1979. "Common Space Flight - 1979" enamelled metal badge (30mm) + 1980. "Common Space Flight - 1980" enamelled metal badge (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1984. Csepel Vas- és Fémművek tiszteletbeli törzsgárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény (24x19mm) T:2 Hungary 1984. Csepel Iron and Metal Works Honorary Regulars Badge gilt, enamelled metal badge (24x19mm) C:XF
30486.

1984. "Csepel Vas- és Fémművek tiszteletbeli törzsgárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény (24x19mm) T:2
Hungary 1984. "Csepel Iron and Metal Works Honorary Regulars Badge" gilt, enamelled metal badge (24x19mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.
30487.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
~1930-1940. MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak) aranyozott, zománcozott fém turista jelvény (36x29mm) T:2- Hungary ~1930-1940. MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory) gold plated enamelled metal turist badge (36x29mm) C:VF
30488.

~1930-1940. "MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak)" aranyozott, zománcozott fém turista jelvény (36x29mm) T:2-
Hungary ~1930-1940. "MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory)" gold plated enamelled metal turist badge (36x29mm) C:VF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ausztria 1898. Tornaterem felszentelés Ybbs an der Donau fém tornász jelvény (56x42,5mm) T:2 Austria 1898. Turnhallenweihe Ybbs an der Donau metal gymnast badge (56x42,5mm) C:XF
30489.

Ausztria 1898. "Tornaterem felszentelés Ybbs an der Donau" fém tornász jelvény (56x42,5mm) T:2
Austria 1898. "Turnhallenweihe Ybbs an der Donau" metal gymnast badge (56x42,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria ~1900. Egység Favoritner Kanári és Egzotikus Madár Sporttenyésztő Egyesület / Érdemekben gazdag teljesítményért ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christlbauer (44mm) T:2- Austria ~1900. Favoritner Canary and Exotic Bird Sport Breed Club Unity silver plated Br commemorative medallion. FAVORITNER KANARIEN U. EXOTEN SPORT-ZÜCHTER-VEREIN EINIGKEIT / FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN. Sign.: Christlbauer (44mm) C:VF
30490.

Ausztria ~1900. "'Egység' Favoritner Kanári és Egzotikus Madár Sporttenyésztő Egyesület / Érdemekben gazdag teljesítményért" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christlbauer (44mm) T:2-
Austria ~1900. "Favoritner Canary and Exotic Bird Sport Breed Club 'Unity'" silver plated Br commemorative medallion. "FAVORITNER KANARIEN U. EXOTEN SPORT-ZÜCHTER-VEREIN 'EINIGKEIT' / FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN". Sign.: Christlbauer (44mm) C:VF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Észak-Korea ~1950. Nemzeti Zászló Rend 3. osztály zománcozott ezüst kitüntetés, csavaros hátlapú változat, 24794-es számmal. A kitüntetést kimagasló katonai és civil érdemekért is adományozták T:2 patina North Korea ~1950. Order of National Flag, 3rd class Type 2 enamelled silver decoration, screw back, with 24794 number. It is awarded for outstanding merit to both military and civilians C:XF patina
30491.

Észak-Korea ~1950. "Nemzeti Zászló Rend 3. osztály" zománcozott ezüst kitüntetés, csavaros hátlapú változat, "24794"-es számmal. A kitüntetést kimagasló katonai és civil érdemekért is adományozták T:2 patina
North Korea ~1950. "Order of National Flag, 3rd class Type 2" enamelled silver decoration, screw back, with "24794" number. It is awarded for outstanding merit to both military and civilians C:XF patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Hollandia 1938. Beatrix királynő születésére Br emlékérem (30mm) T:2- karc Netherlands 1938. Birth of Queen Beatrix Br commemorative medallion. ORANJE BOVEN 1938 / PALEIS SOESTDIJK 10KM (30mm) C:VF scratched
30492.

Hollandia 1938. "Beatrix királynő születésére" Br emlékérem (30mm) T:2- karc
Netherlands 1938. "Birth of Queen Beatrix" Br commemorative medallion. "ORANJE BOVEN 1938 / PALEIS SOESTDIJK 10KM" (30mm) C:VF scratched

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Jugoszlávia 1935. Szabadka 1935 Június ezüstözött Br és Br jelvény (2xklf), a Br hátoldalán T. KRIVAK-ZAGREB gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2- Yugoslavia 1935. Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935 silver plated Br and Br badges (2xdiff) with T. KRIVAK-ZAGREB makers mark on the Br badge. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:VF
30493.

Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" ezüstözött Br és Br jelvény (2xklf), a Br hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2-
Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" silver plated Br and Br badges (2xdiff) with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark on the Br badge. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:VF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Németország ~1910-1920. Szent Flórián Br jelvény (77x46mm) T:2 Germany ~1910-1920. St. Florian Br badge. HEILIGER FLORIAN - SCHÜTZE HAUS U. HOF (77x46mm) C:XF
30494.

Németország ~1910-1920. "Szent Flórián" Br jelvény (77x46mm) T:2
Germany ~1910-1920. "St. Florian" Br badge. "HEILIGER FLORIAN - SCHÜTZE HAUS U. HOF" (77x46mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Németország / Weimari Köztársaság ~1920-1930. DLRG (Deutsche Lebens-Rettungs-Gesellschaft) Grundschein - Német Életmentő Társaság alapfokú életmentő jelvény Br nyakkendőtű (13x21mm) T:2 Germany / Weimar Republic ~1920-1930. DLRG (Deutsche Lebens-Rettungs-Gesellschaft) Grundschein - German Life Saving Association Basic-Level Qualification Certificate for lifeguards Br tiepin (13x21m) C:XF
30495.

Németország / Weimari Köztársaság ~1920-1930. "DLRG (Deutsche Lebens-Rettungs-Gesellschaft) Grundschein - Német Életmentő Társaság alapfokú életmentő jelvény" Br nyakkendőtű (13x21mm) T:2
Germany / Weimar Republic ~1920-1930. "DLRG (Deutsche Lebens-Rettungs-Gesellschaft) Grundschein - German Life Saving Association Basic-Level Qualification Certificate for lifeguards" Br tiepin (13x21m) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft